Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

@rychuslu89

Skubana... piękna jest, mimo upływu lat to nadal jeden z najpiękniejszych sedanów.

Nawet przy nowej Żulji mi nie dyga, a przy tym tak. De Silva się spisał.

Cóż to za koło? 18" czy więcej? Model?

Ogólnie jest tak :good:

 

@clhseba

Najlepszy model :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik, :D:D:D

 

Tolek to teraz dostaje:

- nowy kolektor ssący

- wygłuszenie dachu

- lampy dzienne

- czujniki parkowania

- zasłonki na szyby boczne

- lusterko fotochrom

- pełną ori wiązkę alarmu i syrenę

więc kilka tys. poszło, koła dostanie może w 2016, bo chcę skończyć najpierw wnętrze, aby zająć się zewnętrzem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ;) nie będą to żadne paski itp. Tylko ori lampy z Fabii II RS w miejscu na halogeny, których nie mam.

 

No to super bo też się przeraziłem. W moim mieście 80% aut z bliżej i dalej położonych wiosek i niewielkich miejscowości jeździ na takich paskach z reguły poprzepalanych. Najgorsze są 30 letnie busy które mają te paski mikroskopijnej wielkości - ale są. Fajnie też jest jak już jest praktycznie ciemno ale twardo posiadacze tych jakże zajefajnych diodo/ledów oczywiście częściowo popalonych jadą i nie myślą włączyć zwykłych świateł - szkoda pisać - dla mnie to jest po prostu jakieś nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos wprowadza glupie przepisy, to ludzie w glupi sposob je omijaja ;)

 

*glupi przepis - ludzie latami jezdzili bez wlaczonych swiatel w dzien i zylo sie normalnie .

*glupi sposob - byle DRL jest na kloszu i E

 

Przecietny Kowalski majac auto z H7 , jezdzac dziennie na swiatlach mijania skazuje sie na notoryczne ich przepalanie (np. tych lepsiejszych np."+ 50%") , no i nie zapominajmy o oswietleniu kokpitu .Kazda zarowka ma swoj czas swiecenia i jezdzac z wlaczonymi swiatlami powodujemy iz takie zaroweczki sie przepalaja . Kto raz wynienial w kokpicie sam wie ile z tym roboty , a komu zmieniali w serwisie to wie ze go szarpneli , bo o ile zaroweczka kosztuje grosze , to juz czas jej wymiany (roboczogodzina) swoje kosztuje ;)

Zakladajac "tanie ledy" oszczedza na wymianach jak rowniez jesli sa podlaczone w odpowiedni sposob zwalnia sie z obowiazku pamietania by po odpaleniu wlaczyc swiatla jak za oknem pelne slonce i 30*C ...oczywiscie znajdzie sie taki ze i w nocy jezdzi na ledach :/ Jednak z obserwacji tacy "nocni ledowcy" to zazwyczaj kierowcy aut nowszych , czytaj z seryjnymi , mocnymi ledami (Kia) , bo te "paski za 2 dychy" po prostu za slabo swieca by na nich jezdzic ...one swieca tylko dla przepisow ;)

 

Podobnie jest z koniecznoscia wozenia gasnicy. Dlaczego to glupi przepis? Jesli ktos uzyl/gasil nia auto wie ze to glupi przepis ;) Sprawa druga to miec ja trzeba ale juz jej "aktualnosc" nikt nie moze zakwestionowac ...ma byc i juz , a ze moze byc pusta to mniej wazne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa ale jak nie masz legalizacji to i pan policjant i pan diagnosta moga Ci tylko powiedziec o tym fakcie, no bo juz o mandacie ani o braku stempelka w dowodzie rejestracyjnym nie ma mowy ...ot martwy , glupi przepis .

 

PS: nie musisz mi wierzyc > zadzwon do SKP lub na komisariat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.