Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zastanawiales się aby spróbować King od Glos zamiast Authentic Premium. Czego wybrales akurat ten wosk. Pytam bo chce kupić KOG-a i się waham czy to będzie dobry wybór

Bardzo bym chciał porównać te woski :o

Authentic wybrałem z racji szukania zastępstwa dla Zymola :-]

 

-- 26 cze 2015, o 09:56 --

 

Świeżo po korekcie i MOHSie

bardzo ładnie wygląda jednak ja nie mogę się przekonać do powłoki :dontknow: muszę coś robić przy samochodzie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

"Nowy" pieszczoch w rodzinie. Po dwóch miesiącach od odbioru udało się w końcu namleczkować :D

Na lakierze i plastikach UNC-R, felgi CarPro Dlux, opony Zymol Tyre, szyby Gtechniq G1, wnętrze Mainz Cherish.

 

bbADjb.jpg

3AdpxH.jpg

V7mBEL.jpg

pWJjuh.jpg

2pSNBe.jpg

1TjDIu.jpg

JoSxaq.jpg

sx9i4x.jpg

ZEfOEn.jpg

kk2uTe.jpg

pT3kSM.jpg

kNJUdY.jpg

AvHjVf.jpg

7L7q0w.jpg

JtGBtT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna schludna foka :):good:

A dziękuje. Tak ma być - zdrowa seria :)

 

Potwierdzam, zderzak seria przedlift (bo to przedlift cały jest), zaślepki kierunków w kolorze, dokładka z laguny I (ori hokej to kibel gnący się od patrzenia). Żałuje że nie zaspawałem ich i wnęki na rejestrację jak ostatnio dziunga malowałem.

Lampy to hella celis - tak jak bieniek napisał - nic szczególnego, pół fkp na takich jeździ :kox:

 

@piotrek305

Co do korozji. Niby jest, niby nie ma. Oprócz kosmetyki typu ranty drzwi i tylnych nadkoli + purchel na klapie nie miałem dramatów blacharskich tzn że miał coś "sam z siebie". Najwyżej kropy wynikające z uszkodzeń mechanicznych. Co nie znaczy że nie malowałem, bo oprócz maski i dachu całość jest świeża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.