Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Mickul nic dziwnego że nie skojarzyłeś bo auto było uwalone jak nieboskie stworzenie :oops: Miałeś już wtedy założone letnie koła no nie? Bo jeśli to faktycznie my się mijaliśmy to Twoje Toledo też zwróciło moją uwagę :)

Mijaliśmy się dokładnie na wiadukcie nad Bocheńskiego, a jak mnie pamięć nie myli to zjechałeś na Osiedle Tysiąlecia. Ja jak zawsze toczyłem się prawym pasem.

 

Ale co by nie robić OT - wklejam zdjęcie swojego, bo może nie każdy widział temat w PSB. :kox:

 

Teraz szukam dekielków i kupuję sportowy stabilizator żeby móc go jeszcze trochę obniżyć.

 

P1060701j_wseeaxe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od S3 będziesz szukał? To chyba dość popularna modyfikacja w Toledo/Leonach/Golfach ;).

Nie, bo nie mam mocowania w amortyzatorze na tym gwincie. Kupuję stabilizator z większym uchem, który zapobiegnie obcieraniu o półoś.

 

Stabi z S3 obciera o półośkę od dołu, więc nie wiem czemu to jest takie popularne... Stabilizator z większym uchem kosztuje 320 złotych, a pozwala na bezproblemowe obniżenie auta.

 

sportowy-przedni-stabili_320.jpg

 

U mnie niestety mimo skromnej gleby półośka wygląda jak palec z pierścionkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stabilizator S3 nie obciera o półośkę, nie wiem dlaczego tak piszesz... I da się zamontować na wahaczu albo kupujesz regulowane łączniki, naginasz zwykłe plastikowe albo dobierasz z innego auta

 

Zapraszam do lektury http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=77&t=309523

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ile wytrzymują takie łączniki? Siadają zanim odpiszesz mi na ten post. :P

 

A temat przestudiowałem cały już daawno. Wiem o łącznikach regulowanych, wiem o stabi z S3 + seryjnym łączniku, wiem też o patencie z Alfy 166, a konkretnie z łącznika stabilizatora zawieszenia tylnego.

 

Nawet w tym temacie ktoś pisał, że czasami S3 potrafi zahaczyć o półośkę od dołu, ale to rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony zostały nasmarowane akurat po tych zdjęciach :) Co do nadkoli następnym razem będą wyczyszczone :) Teraz w weekend biorę się za środek tylko niestety nie mam nic do plastików jeszcze :thumbdown: Teraz ze środkiem nie dałem rady bo na glinkowanie+clenaer+politura+ wosk zeszło mi z 15 godzin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.