Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim, ja wciąż nie mogę się na nią napatrzeć :oops:

 

Koła widzę że znów czerwone tak samo jak za jej czasów u Jarusnet'a

 

Miały iść w grafit, ale uznałem że będą fajnie kontrastować i w tym sezonie latam na Jarusnetowej czerwieni, hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ wega67 A pokażesz się na jakiejś 1/4 w tym sezonie ? Może Olsztyn NP? :) Nigdy Cię w żadnym nie widziałem ;) Chciałbym zweryfikować ten Twój " Jeden z najgrubszych projektów w PL" ;)

 

P.S - nie wiedziałem, że jest taki temat w ogóle ;)

 

Pozdrawiam

Ł.

 

Nie biorę udziału w takich imprezach, nie kręci mnie jazda na wprost na czas, pojawimy się z kolegą w tym roku z 1.9 tdi w bardzo mocnym setupie :)

 

Ps: Te hondy to takie rodzynki, nie wiem czy większkość została rozbita, czy cena odstraszała ale tego jest mega mało. Ostatnio widziałem tylko całą na biało zrobioną, dość konkretnie przeszła bokiem skrzyżowanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemiec z żoną płakał jak oddawał kluczyki :D

Ze szczęścia? :mrgreen:

Popraw rozmiar zdjęcia ;)

 

Pillar czy jakieś zdjęcia w lepszej rozdzielczości można prosić?

A znasz regulamin forum dotyczący rozdzielczości? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś więcej o tej GTC? :)

Ładna sztuka :)

 

Dokładnie to je Twin Top. Silnik standard 1.9 CDTI 150KM rocznik 2007 przebieg 180 tys pełen serwis do samego końca. Miesiąc temu Niemiec zrobił pełny przegląd za 850 E :D Z wyposażenia pełna opcja bez webasto( jest tylko Quick heat) i systemu bezkluczykowego.

Jak będzie czas i zostanie wyczyszczona to może wrzucę jeszcze kilka zdjęć. Teraz przyszedł czas na wymianę oleju i filtrów, bo wole zalać swoje płyny ustrojowe niż te co leją w salonie.

Plus wymiana łącznika stabilizatora bo zaczął w Polsce stukać :o

 

To je Twin Top! ;)

Pewnie 2.0T ;)

Ładniusia

 

Nie chciałem 2.0 T, przez długi czas szukałem 1.6 T ( ale ceny są kosmiczne i żadna nie była czarna z czarnym wnętrzem, jedynie były ze skóra w kolorze g..wna :P) ale trafił się diesel w takim stanie więc była tylko jedna decyzja bieremy :P

 

Niemiec z żoną płakał jak oddawał kluczyki :D

 

Ze szczęścia? :mrgreen:

Popraw rozmiar zdjęcia ;)

 

Teraz lepiej??

 

Nie niestety to był płacz tęsknoty za autem zony, która jeździła tym autem :P Ale zachciała mieć Mini :dontknow:

Auto mimo przebiegu blisko 200 tys wygląda 100X lepiej niż wszystkie w Polsce wystawiane z przebiegiem poniżej 100 tys i dotyczy to zarówno wnętrza jak i zewnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pillar czy jakieś zdjęcia w lepszej rozdzielczości można prosić?

A znasz regulamin forum dotyczący rozdzielczości? :-]

 

Ależ oczywiście że znam ale nie widzę problemu aby zdjęcie w lepszej rozdzielczości znalazło się na zewnętrznym serwerze a tutaj został podany tylko link :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.