Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Fajna Kuga :good: Zaraz przyjdzie Franias to bardziej pochwali :mrgreen:

 

EDIT: przejrzałem inny temat, widzę był szybszy :lol:

Dzięki.

Możesz mi powiedzieć dlaczego akurat o miał bardziej pochwalić :o

Poprostu podoba mi się Kuga jako Kuga. Fajne auto. Jeżdziłem, nawe myślałem kiedyś o takiej. Też koniecznie białej. Milion razy fajniejsz od tych wszystkich kaszkajów, tiguanów, i innych wynalzaków.

:good: z zewnątrz fajna, ale w środku troszkę mała ;)

 

Jaki silnik w tej Kudze?

Pewnie coś konkretnego jak podwójny wydech.

ON 2.0 i 140KM, tragedii nie ma, ale 2.5T 200KM PB to nie jest ;P

 

Fajna Kuga. Coś innego. A nie stara ikspiątka - bo prestiż... :mrgreen:

 

Alfa petarda! Model, kolor, felga, opona. Kosa :good:

Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest Convers+, google kiepsko to tłumaczy.

 

kolorowy wyświetlacz między zegarami. Według mnie z nim to całkiem inne wnętrze ;)

 

Satellite?blobcol=urlpicture&blobheader=image%2Fjpeg&blobheadername1=Cache-Control&blobheadername2=Content-Disposition&blobheadername3=Content-Length&blobheadervalue1=max-age%3D1000&blobheadervalue2=inline%3B+filename%3D1178835885451.jpeg&blobheadervalue3=110089&blobkey=id&blobtable=DFYImage&blobwhere=1178835885451&ssbinary=true

 

ON 2.0 i 140KM, tragedii nie ma, ale 2.5T 200KM PB to nie jest ;P

 

a szkoda szkoda bo to fenomenalny silnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest Convers+, google kiepsko to tłumaczy.

 

kolorowy wyświetlacz między zegarami. Według mnie z nim to całkiem inne wnętrze ;)

 

Satellite?blobcol=urlpicture&blobheader=image%2Fjpeg&blobheadername1=Cache-Control&blobheadername2=Content-Disposition&blobheadername3=Content-Length&blobheadervalue1=max-age%3D1000&blobheadervalue2=inline%3B+filename%3D1178835885451.jpeg&blobheadervalue3=110089&blobkey=id&blobtable=DFYImage&blobwhere=1178835885451&ssbinary=true

 

ON 2.0 i 140KM, tragedii nie ma, ale 2.5T 200KM PB to nie jest ;P

 

a szkoda szkoda bo to fenomenalny silnik :)

Zgadzam się, ten Volvo'wski silnik robi robotę, w Foce RS jest taki sam. Idealny do takiej budy jak Kuga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam się pozmieniało od momentu gdy go przejąłem ;)

Cytując Frania: " trzeba być nieźle walniętym aby obniżać SUV'a" :D ale temu akurat poszło to na plus, przynajmniej ja tak sądzę :kox:

 

DSC_9527_zps2e9d509a.jpg

DSC_9480_zpsa08a188a.jpg

 

W tym roku miały wpaść 20'ki ale wydatek 10tyś. zł na kółka nie na mój budżet :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavlik, piękne volvo, ten kolos zawsze budził we mnie respekt ;) obniżenie i dobrze osadzona felga robią robotę, podobnie syutacja wygląda w niektórych x5tkach e70 gdzie mają na nadkolach dokładki i felga niemal wystaje za obrys auta. Wydech też wydaje się jakiś inny :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ to dieselek to z wydechu dołożone są tylko końcówki od Heico + dokładka. Zawieszenie mam też od Heico -35mm względem serii. Koła mogłyby pójść jeszcze 5 max 10 mm na zewnątrz, ale już i tak z tyłu siedzi dystans 30mm, przód 15mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudzielec, setup 2015 :roll::acute:;)

 

mtI7RyI.jpg

 

5eTUMk1.jpg

 

iehWyKj.jpg

 

gjUX3GA.jpg

 

8HSys3B.jpg

 

NNDen8J.jpg

 

PzIIDXO.jpg

 

fBZmpQO.jpg

 

Furka dobre 3-4 tygodnie po Colli, umyta SG S&B, i przetarta Sonaxem BSD :)

Poszło się jej w dół troche względem poprzednich fot co wrzucałem. Felga SSR GT2, opony 195/45/16 te co były :)

 

Niedługo wpada Najgrubszy stabilizator na przód i sezon 2015 uważam, za dobrze zaczęty. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 100% Civic VI z resztą ma w opisie pod zdjęciem profilowym 97 r wystarczy wklepać w gogle/allegro-post odnosi się do kolegi chris18404 który wcześniej pytał który to civic ale usunął pytanie nie wiedzieć czemu haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.