Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

kaffel123, w pytkę Seacina :-]

Jaki rozmiar felg i opon?

 

Bez przesady, zwykły leon :) i jeszcze bez xenona :(

 

A felgi to oryginalne seatowskie 18'' i opony 225/40/18.

 

@ godles52to fakt zegary całkiem fajne, z ładnym podświtleniem. Ale ich wygląd w znacznej mierze poprawia ten duży wyświetlacz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oberwało się rudej pianą, później szamponem a następnie IPA + Colli. Następnego dnia idę do autka i przykurzone więc w ruch poszedł Sonax BSD i musiałem sprawdzić czy nowa felga siądzie jakoś ;) ( opony nie moje nie sugerować się bo teraz są znajomego jeszcze 195 z przodu i 205 z tyłu, przerzucam swoje w sobotę :) )

 

jru9Yku.jpg

 

qjgt9m1.jpg

 

YeUsWKJ.jpg

 

yVPL7R3.jpg

 

Poprawiłem już kąty i jest taki sam lekki negatyw jak z przodu (na fotach jeszcze stare ustawienie, było jak OEM na 0 ) i fura od razu inaczej się prowadzi :acute:

W sobotę przód będzie zrównany z tyłem bo jest troszkę wyżej i całość siądzie ok 2-3cm. :-]:song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre te opony, jakie będziesz zakładał? :o

 

Te co miałem wcześniej na poprzednich felgach bo są prawie jak nówki a samochód jeździ na nich przerewelacyjnie :) 194/45/16 Vredestein Sportrac 5 :-]

 

-- 17 mar 2015, o 22:27 --

 

Kloch, rewelacja jak dla mnie :good:

 

Dzięki! Staram się, żeby z wyglądu był OEM+, reszta dzieje się jak się wsiądzie, odpali i zacznie jechać :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja pokażę czym jeżdżę choć dużo skromniej niż większość w tym dziale. Powoli, powoli coś tam działam przy nim jak również wchodzę w lepsiejszą chemię. Lakier nowy z palety Lexa (lekko dłubnięty) przed poprawkami i korektą.

 

rsz_sam_5287.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.