Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się wcale nie dziwię, że Polacy są złośliwi i zazdrośni widząc jak ktoś się bogaci/ kupi drogą furę, a zwłaszcza ktoś bardzo młody, gdzie jest w tym znaczny udział rodziców. Moim zdaniem nic w tym złego, ale obracając się w środowisku ludzi z przeciętnej szarej masy (do której też należę) można te postawy rozumieć.

kolejny cebulak. Nic złego być zazdrosnym i złośliwym, bo mi się nie udało. Przypomina mi się Dzień Świra i modlitwa Polaka:

 

Gdy wieczorne zgasną zorze,

zanim głowę do snu złożę,

modlitwę moją zanoszę,

Bogu Ojcu i Synowi.

Dopi…..lcie sąsiadowi!

Dla siebie o nic nie wnoszę,

tylko mu dosrajcie, proszę!

Kto ja jestem?

Polak mały! Mały, zawistny i podły!

Jaki znak mój? Krwawe gały!

Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna!

Zniszczcie tego skur….a!

Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada!

Żeby mu okradli garaż,

żeby go zdradzała stara,

żeby mu spalili sklep,

żeby dostał cegłą w łeb,

żeby mu się córka z czarnym

i w ogóle, żeby miał marnie!

Żeby miał AIDS-a i raka,

oto modlitwa Polaka!

 

 

P.S. Geno- fajna fura za rozsądne pieniądze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

fipa, zdjecie bez zadnych retuszy, wykadrowane i zmieniony rozmiar. Tak po prostu telefon uchwycil. W ogole to ani jednego zdjecia, ktore tutaj wrzucam nie przerabialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nazywający mnie cebulakiem naucz się czytać ze zrozumieniem ja już fury pogratulowałem i niczego nie zazdroszczę, przeciwnie cieszę się,że będę mógl oglądać relację z powłokowania i ditejlingów na takiej gablocie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny cebulak. Nic złego być zazdrosnym i złośliwym, bo mi się nie udało. Przypomina mi się Dzień Świra i modlitwa Polaka:

 

to już kolejny Twój wpis z serii nic nie wnoszących a jedynie "mącących wodę". Szanuję poglądy wszystkich, ale czas albo się dostosować i zastanowić co się pisze i przy okazji czytać ze zrozumieniem, albo poszukać innego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno,

 

fura konkretna!

 

stylistyczne nie mój klimat, ale szacun za dobry wybór, bo w tej cenie relacja osiągi/marka/cena/użytkowość na pełnej petardzie. Wiadomo eRka, też fajna, no ale jednak VW. Gdybym szukał czegoś takiego i posiadał tyle dolarów z komunii też bym poszedł w A45 pomimo tego, że stylistycznie mi nie leży, można hejtować, ale Golf, to jednak Golf... ;)

 

jutro na Mazowieckiej zagraj jakąś symfonię z wydechu, w WatchME popękają te ich szybki, a Kaśka z Banku będzie Cię tam na tacy do nich wnosić :)

 

cheers,

Art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głownie mi na niej jakoś mega nie zależało, bardziej na gałce z SLSa i obudowie kluczyka z logo AMG. Ale jak się dowiedziałem, że to wszystko łączy się tylko z kierą to kliknąłem i zdecydowanie jestem zadowolony. Jedynie czego mi brakuje to grubości, chociażby takiej jak ma mama u siebie w mpakietowej, wtedy byłaby idealna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to jednak za Tobą się turlałem na święto :o Człowiek ucieka ze wsi do Warszafki bo wstyd z domu wyjeżdżać bo jeżdzą w tą i z powrotem ZA TE WYSOKIE KIESZONKOWE a tu i tak Ci wyjedzie z za rogu i świnie pozabiera :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.