Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Michale piękny jest :cry: Cudowna fura, marzenie każdego detailera amatora :oops: Na takim to by mi nawet tafla nie przeszkadzała, ot co!

 

 

P.S. Pamiętaj przez 1500 km nie więcej jak 4.5k obrotów i nie więcej jak 140 km/h! :kox:

 

Halo nie udawaj, że nie przeczytałeś paru naszych postów:)

Niektórzy bardzo się zastanawiają co po Krakowie takiego fajnego się porusza, POKAZUJ TU ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Was w ogole obchodzi czy geno sobie kupil auto z kieszonkowego, pieniedzy od babci czy z kasy ktora zarobil? Przeciez chyba nikomu nie ukradl :)

 

Takie to polskie, zagladac sasiadowi do portfela. Niektorym sie w glowie nie miesci ze majac 21 lat mozna jezdzic fura za 40k kupiona za wlasne pieniadze i jest wielki bol dupy. Jezeli ktos ma mozliwosc jezdzic fura za 200k to pozostaje sie tylko cieszyc.

 

Ja w kazdym razie gratuluje, auto jest mega :)

Mam nadzieje ze tez kiedys na takie uskladam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny Mesiu, w środku świetny ... z zewnątrz łamie moją podstawową, motoryzacyjną zasadę "nigdy białego", więc nie pochwalę ;)

 

... jak tylko zmienię olej po docieraniu :D

:good:

Co będzie zalane docelowo :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja im dłużej mam to auto, tym bardziej się cieszę że jest białe :mrgreen:

 

Arith, tutaj właśnie mam problem. Chyba będzie to, co MB leje w ASO, bo przy AMGach jest wykaz olejów, które są dopuszczalne. Żadnego Millersa czy Amsoila na niej nie ma, mimo że spełniają podstawową 229.5/51 :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arith, tutaj właśnie mam problem. Chyba będzie to, co MB leje w ASO, bo przy AMGach jest wykaz olejów, które są dopuszczalne. Żadnego Millersa czy Amsoila na niej nie ma, mimo że spełniają podstawową 229.5/51 :o

 

Bo to "za małe" firmy, żeby wklejały Mercowi za takie "ekstrasy", żeby być na liście.

Niech leją co chcą - ważne, żeby zmieniać co 10 000 km i dolewać jakiegoś Archoila 9100/9200 do tego co wleją :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam dwie foty po bezdotyku i w sumie tyle, skoro to ma tak kuć ;) Dlatego też nie wrzucałem żadnych informacji, po co się denerwować ;)

 

EDIT: Łukasz, jak zwykle oddałeś sedno sprawy :kox:

 

Chyba żartujesz, wydaje mi się że mimo wszystko na tym forum jest znacznie więcej pasjonatów motoryzacji niż tych "nie" ... więc śmiało dużo fotek proszę ;-)

To wnętrze wygląda mega :song: I ta kiera ( góra / dół skóra gładka a po bokach alkantara ?)

 

No i oczywiście jak już ktoś zapytał - jak planujesz zabezpieczyć lakier / wnętrze, jakieś powłoki polecą ? Można się spodziewać jakiejś mini relacji :o ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arith, tak właśnie planuję ;)

 

Cannonn, V8 ale jeszcze z 6 w pojemności :kox:

 

Tak, tak, góra dół gładka skóra, a boku alcantara.

 

Na razie sam nie wiem co wrzucę, musi mnie najść jakaś wena. Chyba że ktoś będzie miał coś fajnego do wytestowania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, kompletnie mnie to auto nie jara ale w Twoim przypadku pewnie jest odwrotnie ;)

Zazdraszczam, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, oby się sprawował tak jak sobie tego wymarzyłeś :good:

Kupowanie nowego ejemdżi w salonie to musi być ciekawe doświadczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, ja to chyba letnie koła przez Ciebie założe :D

Jak sobie klikałem konfigurator przed losowaniami lotto to też wybierałem te fotele i felgi :kox:

A co do hejtów. Hmm, w Polsce jak ktoś ma auto za ~200tys w obojętnie jakim wieku to już w oczy kłuje bardzo. A jak jeszcze piszesz, że po sprzedaży Sciro ponad połowe dołożyłeś ze swojej kasy, to już wychodzi cebula "a skund on mo?". Przyznam szczerze, że sam jestem ciekawy jak to robisz, że studiujesz, kase normalnie wydajesz (przynajmniej na kosmetyki :D ), a odłożyłeś taką kwotę.

Ja tam jakoś nigdy zazdrosny nie byłem względem innych więc u mnie to zwykła ciekawość, ale niektórzy napiszą "biedaczek z kieszonkowym 10k zł".

Pozostaje sie tylko cieszyć, że Polaków stać na coraz lepsze fury :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, do chóru gratulacji dołączam - niech jako oczko w głowie niezrównanie zadbany będzie :good:

Wózek fajny, na pewno da mnóstwo frajdy z jazdy za te 700 km - bez względu na to, co inni mogą mówić (np. ja, że mnie nie kręci ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wcale nie dziwię, że Polacy są złośliwi i zazdrośni widząc jak ktoś się bogaci/ kupi drogą furę, a zwłaszcza ktoś bardzo młody, gdzie jest w tym znaczny udział rodziców. Moim zdaniem nic w tym złego, ale obracając się w środowisku ludzi z przeciętnej szarej masy (do której też należę) można te postawy rozumieć. Niektórzy mieszkają w małym mieszkaniu w starym bloku, jeżdżą zdezelowanym gratem, a to wszystko okupują ciężką pracą za zabójcze 1200zł i wchodzeniem w tyłek szefowi, dumnemu "Januszowi biznesu" . Na zachodzie Bułgarzy bez znajomości języka po roku pracy jeżdżą bmw e90 ;) To nie wina ludzi, tylko wielu innych czynników, ale to temat na inną dyskusję :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.