Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
3 minuty temu, PingNoMore napisał:

Tak to jest CH-R, normalna benzyna, nie hybryda.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Napisz coś jak trochę pojeździsz - rozważam ch-r bezn vs hybrydę vs mazdę cx-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zdanek napisał:

@PingNoMore z całym szacunkiem, ale bardziej paskudnego wytworu dzisiejszej motoryzacji dawno nie widziałem 😄

Podobnego zdania jestem. Jeśli miałbym wybrać najbrzydsze auto obecnie produkowane to chr zdecydowanie. Ale oczywiście szanuję że komuś może się podobać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś jak trochę pojeździsz - rozważam ch-r bezn vs hybrydę vs mazdę cx-3

Chr jest o wiele droższa od cx3 to takie średnie trochę porównanie ;) to 2 całkowicie inne auta. Proponuje przejechać się jednym i drugim, teoretycznie to nawet klasowo się razem nie łapią.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, dareme89 napisał:


Chr jest o wiele droższa od cx3 to takie średnie trochę porównanie 😉 to 2 całkowicie inne auta. Proponuje przejechać się jednym i drugim, teoretycznie to nawet klasowo się razem nie łapią.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cenowo fakt, różnią sięokoło 20-25k, ale akurat nie jest to kryterium. Będę teraz coś szukał w Q4 dla drugiej połówki - "małe, wyższe, bezpieczne" 🙂 Na short listę wpadł jeszcze właśnie lexus UX - cudo 🙂

Mazdy przewaga to wolnossąca benzyna 2.0, 150km, napęd 4x4, automat klasyczny, a nie eCVT no i prezentuje się ładnie.

CHR'ka - wnętrze pięknie wykończone (mam wrażenie, że ludzie z Lexusa zrobili wnętrze CHR - corolla czy auris nie ma podejścia do CHR w tej kwestii, byłem pozytywnie zaskoczony bardzo, odwrotnie jest w lexusie nx, którego też oglądaliśmy - jak się tam siedzi to ma się wrażenie, że jakościowo jest to trochę niżej niż CHR, chociaż teraz był lift więc nie wiem czy były zmiany wewnątrz), hybryda więc spalanie niskie, piękny design. Także jeśli ktoś posiada wymienione auta będę wdzięczny za opinie bo jazdy salonowe nie zastąpią użytkowania codziennego 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mazdy to mogę Ci powiedzieć ze ja jestem zadowolony. Mam 2wd ale moc podniesiona do 160km i to mi wystarcza. Ale fakt żałuje ze nie dobrałem 4x4. Nic autu nie mogę zarzucić natomiast materiały nie są aż tak dobre jak chr. Natomiast ja do cvt nie przyzwyczailbym się natomiast kobiety pewnie nawet nie zauważa ze skrzynia inaczej działa :)

No i teraz będzie lift cx3, zmiany małe z wyglądu ale np mi średnio pasują wiec na to tez warto zwrócić uwagę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
13 minut temu, DaV napisał:

@KrzysiekT5 i takie samochody to ja lubię oglądać 😄 Uwielbiam dobrze zachowane starsze auta. 

A kto nie lubi... czasem niestety nie ma wyboru i potrzebne jest auto w które wsiada się i jedzie nie martwiąc się o usterki nawet te drobne. Mi ciągle po głowie chodzi coś z lat 70-80 ale skutecznie hamuje mnie brak garażu 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.