Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś nie pasuje mi skoda jako democar :lol:

Sorry, nie stać mnie na GT-Ra. Poza tym to nie jest democar, tylko moje prywatne auto oklejone w logo firmy. ;o

 

Toledo podobało mi się zdecydowanie bardziej od tej skody. Co byś nie zrobił to dalej nie będzie wyglądała ;-)

Dla mnie będzie, nie robię auta dla kogoś ;) Toledo miało 18 lat i 300 000km, Skoda ma 4 i 40 000km. Poza tym było to jedyne auto z tego rocznika, które spełniało wszystkie moje wymagania "co auto musi mieć".

 

Druga spawa - Toledo 150KM, Skoda 240KM. :kox: Toledo spalanie 10 litrów, Skoda raptem 8.

 

Ostatnia sprawa, najważniejsza dla mnie - klient inaczej patrzy jak dostaje Skodę na auto zastępcze, a nie stare Toledo. :dontknow:

 

Spoko jest ta Skoda, wiadomo że to nie Passat B8 ale nie przesadzajmy :D Robiłeś 240KM z vRSowego 2.0TDI? Czy co tam siedzi za motur?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Oto Moje

 

Zdjęcia robione jak była lipna pogoda, padało i na dodatek auto brudne i okurzone. Pod maska tez mega bałagan :D będzie pogoda to sie biorę do roboty :ad:

 

 

20170424_161827.jpg

 

20170424_161923.jpg

 

20170424_161950.jpg

 

20170424_162159.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]BiałyGTi[/ref], całkiem nieźle siadła ta pokrywa na 1,4 :D:good::good::good: Ahh te trójki... miałem 3 w sumie :) Jokera, XX Jahre i VR6. Dobrze wspominam każdego. Może kojarzy ktoś z was mojego vra gdzie jest obecnie? Miałem kontakt z gościem który kupił ode mnie, niestety sprzedał auto dalej i ślad zaginął :/ A że facebooków i innych portali nie toleruję, to ciężko jest mi śledzić czy natrafić gdzieś na auto. Na forach póki co nie spotkałem. Może komuś rzuci się w oczy to proszę o pw :)

 

images_thumb_1120974_800_800_resize.jpg

images_thumb_1120969_800_800_resize.jpg

images_thumb_1120973_800_800_resize.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

707015 Bestia ze Słupska

Można go znaleźć na jakimś forum? Czy tylko nieszczęsny FB?

 

707017 Ohoho chyba naj grubsza trójka w Polsce w swoim czasie :song:

Dzięki ;) Choć uważam, że najgrubsza nawet w swoim czasie nie była, ale na pewno jedyna w swoim rodzaju, bo 90% innych grubych w czarnym kolorze :D Niestety plan na życie pokrzyżował plany i sprzedałem auto tylko dlatego, że widziałem je 2x w roku. Stało w garażu w PL a ja tylko opłaty za garaż i ubezpieczenie robiłem... bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

[ref]Fredi88[/ref], autko kojarzę :) ale po sprzedaniu jej ślad zaginą widziana moze z 3 razy na zlotach i chyba poszła na części bo kola swego czasu latały na mk2 potem corrado. Moj to XX jahre oryginalnie był 2.0 16v potem malo mocy bylo to wpadły wałki, koło inna przepustnica, dolot, wydech, program itd co dalo 180 kucy ale po czasie mało i mało wiec wpadł 3.2 yyy znaczy sie 1.4 z pokrywa od 3.2 :)

 

Dodane po 2 minutach 28 sekundach:

707021 Można go znaleźć na jakimś forum? Czy tylko nieszczęsny FB?
mówisz o mojej ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

707024 Fredi88, autko kojarzę :) ale po sprzedaniu jej ślad zaginą widziana moze z 3 razy na zlotach i chyba poszła na części bo kola swego czasu latały na mk2 potem corrado.

Mam nadzieję jednak, że nie poszedł na części tylko ktoś tym śmiga. Szkoda kilku lat mojej pracy.

 

707024 ale po czasie mało i mało wiec wpadł 3.2 yyy znaczy sie 1.4 z pokrywa od 3.2 :)

Nie przejmuj się w leonie też mam 1,4 :D A na poważnie to musi super jeździć taki motor w mk3 :good: bo już ciężki vr dawał całkiem sporo frajdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
707032 Nie przejmuj się w leonie też mam 1,4 A na poważnie to musi super jeździć taki motor w mk3 bo już ciężki vr dawał całkiem sporo frajdy.
no juz cos tam jedzie :P seria ma 250 tu troche pomodzone ale nie wiem ile jest bo na rolke mi jakos nie po drodze ale w tym roku musze w koncu gdzies sie wybrac na hamownie i sprawdzic ile po modach wypluje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.