Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

nie do końca rozumiem krytykę i sapania na koło, na kolor, na silnik.

był jakiś budżet, który został wykorzystany na maksa. gratuluję nowego, nie wypierdzianego, nie zajeżdżonego wozu, który można poprowadzić sobie elegancko przez szereg lat i wiedzieć, co się ma. bezawaryjności życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudy dzięki ;) dokładnie jak mówisz, tata ciężko pracował na to auto, bo na kopalni i na emerytkę się dorobił xD

Jak wszyscy wiemy, każdy ma to na co go stać ;)

 

30 sty 2015, o 23:25

 

Eryczek pytałem o to ;) Skoda Polska nie dysponuje dokładnymi informacjami ale ponoć po targach w Genewie ma trafić do Polski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do końca rozumiem krytykę i sapania na koło, na kolor, na silnik.

był jakiś budżet, który został wykorzystany na maksa. gratuluję nowego, nie wypierdzianego, nie zajeżdżonego wozu, który można poprowadzić sobie elegancko przez szereg lat i wiedzieć, co się ma. bezawaryjności życzę :)

Nie rozumiesz krytyki? To niedobrze. Słuchanie i wyciąganie wniosków z krytyki to najlepsza droga do samodoskonalenia się.

Sapanie? :shock:

Nie zajeżdżonego, wypierdzianego - czyli wszystkie używane auta są zajeżdżone i wypierdziane. Acha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W sumie jedyna słuszna Skoda jaką można kupić :) na pewno dobrze wyposażona w porównaniu do octavii czy porażkowej fabii.Jakby nie patrzeć limuzyna :D

 

Czy ja wiem czy dobrze wyposazona... jedyne co ma wiecej to biksenon i czujnik deszczu, te opcje w Fabii nie wystepuja, w Octavii juz tak. A tak to w sumie bieda wersja :) Ale jak ktos nie wymaga gadzetow to bedzie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie juz spokój tej Skodzince, kupiona jest taka a nie inna i nikt i nic tego nie zmieni. Tata zadowolony i to jest najważniejsze...

Ogólnie co za dziwna moda sie ostatnio robi na forum, że obojętnie kto czym sie pochwali to od razu robia sie przepychanki na kilka stron, że ten wolałby to a inny, ten zrobiłby tak a inny tak. Jeszcze troche takiej mentalności i chyba nikt nic nie bedzie wklejał bo zaraz zostanie zjechany od a do z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi mi tu też o komfort jazdy superbem a resztą to jest tak samo jak kupisz bete 3 czy 5 ale i tak 7 jest najbardziej komfortowa.Trochę mało momentu i mocy w tej skodzie no ale było tyle kasy ile było a jak chłop emerytem już jest to nie będzie deptał za bardzo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd może i tak :) ale jak by nie było Superb to samochód o klasę wyżej od Fabii :) bieda Fabia oferuje grzane stołki, dwustrefową klimatyzację ?? :D

 

 

Nawet o dwie klasy czy trzy, bo po drodze jest jeszcze rapi i okta.

Jak dla mnie zastanawiane sie czy fabia czy superb jest smieszne

Chocb w fabi klamki byly ze zlota to nadal to bedzie fabia.

 

Dla mnie fura mistrz, grunt to klima, zenon i elektryczna szyba.

Tu jest nawet troche wiecej gadzetow (silnik slaby, no tak, le na cwiare chyba nikt nim nie bedzie startowal)

 

Ja tam gratuluje wozu.Zwłaszcza ze w tej kasie udało się wyrwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd może i tak :) ale jak by nie było Superb to samochód o klasę wyżej od Fabii :) bieda Fabia oferuje grzane stołki, dwustrefową klimatyzację ?? :D

 

 

Nawet o dwie klasy czy trzy, bo po drodze jest jeszcze rapi i okta.

Jak dla mnie zastanawiane sie czy fabia czy superb jest smieszne

Chocb w fabi klamki byly ze zlota to nadal to bedzie fabia.

 

Dla mnie fura mistrz, grunt to klima, zenon i elektryczna szyba.

Tu jest nawet troche wiecej gadzetow (silnik slaby, no tak, le na cwiare chyba nikt nim nie bedzie startowal)

 

Ja tam gratuluje wozu.Zwłaszcza ze w tej kasie udało się wyrwać

 

 

:good: pełna racja.. ja mam służbową fabię, którą wyjeżdżałem z salonu, przejechałem 88kkm w 3 lata ciut o niej wiem.. porównywanie fabii do superba jest śmieszna.. :D w fabii deska rozdzielcza jest porażką.. jakość plastików tandeta, tyle, że nie skrzypi i więcej zalet nie widzę. SuperB w porównaniach w gazetach startował nawet z BMW 5 i tej klasy samochodami a fabie to można z polo albo corsą porównać jedynie.

 

chociaż stwierdzam, że w segmencie aut odpowiadających fabii jest ona na prawdę porządnym samochodem, z silnikiem tsi daję radę. (szkoda tylko, że w dwóch po 70kkm trzeba było łańcuchy wymieniać :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mówiłem ale teraz korzystam ze wszystkich dobroci jakie są w samochodzie.Wcześniej miałem tylko klimę i szyby w prądzie i też było ok teraz mam 5 razy więcej i korzystam ze wszystkiego w sumie :)Jak to ktoś kiedyś mądrze mi powiedział "Dupa się przyzwyczaja do wygody kolego" haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem taka superb do Wiednia jako pasażer w listopadzie, jechaliśmy w cztery osoby, auto naprawdę bardzo spoko, widac w nim było dobre wyposażenie i dobra jakość materiałów, jechalo sie bardzo przyjemnie, moim zdaniem auto do normalnego-codziennego przemieszczania sie - marzenie ! Twojemu tacie, czy jakiejkolwiek osobie w wieku 50-60 lat taki wóz bedzie długo służył i sprawi czysta przyjemność z jazdy, a kwestia budy jednemu sie może podobać a drugiemu nie, ile ludzi tyle gustów, sąsiadów i tak pewnie zżera zazdrość, jak ja zmieniłem samochód rownież na nowy wychodząc z garażu jedna sąsiadka to nawet na dzien dobry mi nie odpowiedziała, hehe- śmiech na sali, jeszcE raz gratuluje dobrego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu,w sumie Superb to jedyna skoda,którą mógłbym jeździć,reszta zupełnie do mnie nie przemawia :)

Porównywanie do Fabii tradycyjnie :lol:

Ja rozumiem,że komuś to może być najlepsze auto na świecie,no ale nim nie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu,w sumie Superb to jedyna skoda,którą mógłbym jeździć,reszta zupełnie do mnie nie przemawia :)

Porównywanie do Fabii tradycyjnie :lol:

Też mnie to śmieszy, Fabia pod względem jakości każdy wie jaka jest, więc nie ma co porównywać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.