Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

To jak wychodzi leasing to tez zależy na jakiś warunkach się bierze czyli wpłata i wykup. Ja mam 10% wpłata i 1% wykup i mam leasing ok 106%, mój szef ma bez wkładu i wykup 30% i ma leasing 117%. No robi się różnica.

 

Jeżeli ktoś chce co 3 lata zmieniać auto to zamiast leasingu powinien wożąc wynajem długoterminowy ( chociaż lipa jest dla niektórych z max przebiegiem rocznym, przeważnie 20tys ). Ja tez planuje ze po 5 latach zmienię auto ale mazdę odziedziczy żona jeżeli z autem będzie wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GETIN teraz wprowadziło leasing kilometrowy. Reklamują sie w TV

Tylko w umowie ktora podpisujesz i tak musisz zapłacić za deklarowany przebieg więc to tylko ładnie w reklamie wyglada :-P

A taka oferta jest już chyba z rok tylko teraz zaczęło się to reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z getinem to ja nie chce mieć nic wspólnego. U mnie w rodzinie jedna osoba tam pracuje to wiem jak ten bank działa :D

 

Działa tak samo jak każdy inny tylko nie znasz osób tam pracujących ;)

Mam wielu znajomych którzy pracują w różnych i uwierz ze nie jest tak samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#aa0000]Slovak[/ref], wiem , wiem . Jednak postanowiłem przetestować "gołego" UNC-r'a . Jak na razie trzyma się wspaniale .

Silk Coat pewnie będzie grany ale nie wcześniej niż rok od aplikacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]GreQu[/ref], No ja też przesiadłem się z Cupry na astrę. Szukałem OPC ale nic ciekawego nie było i kupiłem tylko w pakiecie OPC, (recaro, navi i inne duperele). Oczywiście też na plus, całkiem inne wyciszenie auta w porównaniu do Leona tylko moc się nie zgadza co do poprzednika :D

Super zakup oby się sprawowała!

 

A tak w ogóle to oryginalną eRkę miałeś czy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.