Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi ci o zderzaki to srebrne tak mają z racji tego że lakierowany plastik lakierem metalic wygląda trochę inaczej..

I zderzaki przeważnie są lakierowane gdzie indziej, a przy srebrnym kolorze widać od razu minimalną różnice w odcieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG201501_wxreeqa.jpg

Jak się uda to na dniach doszoruję go w końcu ;)

A co ona jakas taka "kolorowa"? :)

 

Jeżeli chodzi ci o zderzaki to srebrne tak mają z racji tego że lakierowany plastik lakierem metalic wygląda trochę inaczej.. Gadałem kiedyś z lakiernikiem na ten temat bo też się dziwiłem czemu to tak wygląda. Reszta wygląda ok tylko światło do zdjęcia daremne z racji pogody podejrzewam. Śliczna Hania :good: szkoda że nie czarna lub czerwona ;)

 

Zderzaki i ten bok jest w oryginale, z drugiej strony natomiast 3 elementy malowane ;) sam się dziwiłem kiedy spojrzałem na zdjęcia, że taka kolorowa :)

Akurat mi najbardziej podobała się srebrna i to na tych felgach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktm950, kupione i będą właśnie na tych felgach co z salonu wyjechal :) na lato chce namówić tatę na r18 ale ciężko mi to idzie i chyba będzie r17, te letniaki z 16 juz maja kupca ;)

Damianldz motorownia 1390ccm 125 km ;) fotki wpadną jutro rano, bo do garażu mam z 3km a nie chce mi się iść :)

piotrek305 bixsenon z pełną adaptacją i tu ciekawostka, gościu powiedział że reguluje takze jasność wiązki światła, ale jakos nie wydaje mi się ;)

wujek84 tata się wycwanił i za pasażera sobie usiadł:)

kendy na wiosnę nie było takiego upustu, wiem bo tata się dużo wcześniej juz rozglądał i może dlatego dostaliście "zimę" ;) my jak go zamawialiśmy w listopadzie dostaliśmy 8tys rabatu i teraz z racji wyprzedaży rocznika kolejne 7tys, czyli sumarycznie 15 ;) także no, za chętni to już nie byli na nic :) dorzucili 2 kalendarze, 2 długopisy i piękne zapaszki by SKODA, chyba z 15 sztuk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.4 i tylko 125 KM do takiego auta? :-). Nie umiem sie przekonac do tych "rowerowych" pojemnosci w duzych autach :-)

 

ale to tsi.. nie będzie zle :good:

I co z tego? To nadal nie jest pojemnosc do limuzyny, rozumiem 2.0 czy 3.0, a nie jakies nietrwale 1.4.

 

To zmierz sie z moim 2.2 w Astrze, zjem Cie na sniadanie :-P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.4 i tylko 125 KM do takiego auta? :-). Nie umiem sie przekonac do tych "rowerowych" pojemnosci w duzych autach :-)

 

ale to tsi.. nie będzie zle :good:

I co z tego? To nadal nie jest pojemnosc do limuzyny, rozumiem 2.0 czy 3.0, a nie jakies nietrwale 1.4.

 

To zmierz sie z moim 2.2 w Astrze, zjem Cie na sniadanie :-P.

 

 

a Ty się zmierz z 4.2 w audi np.. bezsensowne porównanie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, auto w tej cenie nie mogło wyjechać w innym kolorze :) na żywo nie jest źle xD

Tata Bogusiem z M3 nie jest, takze silnik wydaje się być najlepszym wyborem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uwierzcie, że 1.4 tsi do spokojnej jazdy wystarczy w tym aucie.

 

 

Zawsze to stwierdzenie "do spokojnej jazdy wystarczy" mnie rozbawia :)

 

Miałem e39 2.0 150KM i też "do spokojnej jazdy wystarczał", tylko jak raz zapakowałem 5 osób, cały bagażnik i przyszło mi wyprzedzić traktor pod długie wzniesienie (uprzedzając była tam przerywana bo było bardzo długie wzniesienie) i na 2 biegu za cholere nie mógł się zebrać, a na szczycie z przeciwka pojawił się inny samochód to myślałem że w połowie zrezygnuje. Uratowała mnie 1, gaz w spód i jakoś się udało.

 

Wszystko jest ok jak jedziesz sam wtedy mocy specjalnie nie brakuje ale, jak zapakujesz auto po brzegi to nagle spokojna jazda zamienia się w niebezpieczną jazdę. Są takie sytuacje że trzeba użyć tej mocy i robi się problem. Duże, ciężkie auta i małe moce to jest największa porażka, dlatego teraz jest 3.0 270 KM i "do spokojnej jazdy wystarczy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł sobie tata Astrę 2.2 strzelić ;)

 

Uwierzcie, że 1.4 tsi do spokojnej jazdy wystarczy w tym aucie.

Dla mnie to auto nie jedzie z tym silnikiem, sprawne wyprzedzanie to katastrofa. Wole starsze auto z mocnym wolnossacym silnikiem, niz nowe z badziewnym 1.4 turbo pod maska. Auto wazy 1400 kg, ma tylko 125KM i 200 nm, wiec zadnych rewelacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, wiadomo, każdy ma inne priorytety.

Ale Superb, w lakierze a'la flotowy granatowy akryl, 125KM, bidne koło... Wolałbym Model niższy tj. jakąś Oktę, Fabię ale trochę bardziej reprezentatywną.

Jednak jak mówiłem, każdy ma inne priorytety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superb to wyższy komfort jazdy i cisza wewnątrz ;) przypuszczam, że auto kupione bardzo okazyjnie. Ten kolor nie jest taki zły, zawsze można wóz okleić. Co do silnika do 100% bardziej wolę 1.4 z turbiną od vaga niżeli jakieś 1.8 o podobnej mocy, które już zupenie nie dałoby sobie rady z taką budą. Nie wspominając o jakimś lekkim programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booohal kolo będzie zmienione i wcale nie jest to jakiś " biedak" :) wersja wyposażeniowa to Ambition, bajerów w tej cenie jest od groma i zaloze się w tej cenie i wyposażeniu nie dostaniesz u konkurencji podobnie skonfigurowanego samochodu :) co do lakieru, może nie jest to tak modna biała perła, ale moim zdaniem tragedii tez nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superb to wyższy komfort jazdy i cisza wewnątrz ;) przypuszczam, że auto kupione bardzo okazyjnie. Ten kolor nie jest taki zły, zawsze można wóz okleić. Co do silnika do 100% bardziej wolę 1.4 z turbiną od vaga niżeli jakieś 1.8 o podobnej mocy, które już zupenie nie dałoby sobie rady z taką budą. Nie wspominając o jakimś lekkim programie.

 

 

:good: sama prawda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

superbik bardzo fajny, jeździłem octavią z tym silnikiem i do normalnej jazdy w zupełności wystarczał, można było bezpiecznie wyprzedzać

 

jak booohal napisał, każdy ma inne priorytety, osobiście wolałbym takie superba niż 5 razem wziętych astr g z 2.2 ;)

 

szkoda tylko tego koloru, można było pomyśleć nad dopłatą i auto od razu lepiej by się prezentowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.