Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś prosił więcej zdjęć i środek.....więc proszę bardzo :):) (środek jeszcze bez ramki do radia i nowego dywanika kierowcy)

Silnik to niestety tylko 2.0TS bo V6 w Spiderze to ze świecą szukać!!! :roll:

Na temat wyższości Alfy nad innymi markami nie będę się wypowiadał bo jestem nieobiektywny!! :):)

 

DSC04841ka_zpsad51ac42.jpg

 

DSC05533ka_zpsba0576e2.jpg

 

DSC04719ka_zpsbf02c585.jpg

 

P1020942ka_zps445f02e9.jpg

 

Niebawem wrzucę więcej AR..... :):)

 

DSC04818ka_zps968a2153.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bluemen będziesz 1 maja w Gliwicach na biciu rekordu ??

 

No przymierzam się do uczestnictwa kontrolując temat ale jak już to nie Spiderem bo na tym profilu 35 to bym wszystkie plomby w już niemłodych zębach pogubił!! ;);)

 

A ja napiszę odwrotnie - środek mnie trochę rozczarował ze względu na nieoryginalne i "średnio" wyglądające malowanie na czerwono ... :(

 

Ta czerwień to fantazja poprzedniego właściciela ale nie zmieniam tego bo ożywia i nadaje fajnego kolorytu wnętrzu zamiast ori czerni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest aż tak źle trzeba by tylko kratki na wiewów z powrotem zrobić czarne i wywalić tą pseudo tuning gałkę zmiany biegów

 

Gałka będzie inna!...jestem na etapie poszukiwania aluminiowej Zendera z logiem AR co by pasowała do reszty zestawu (pokrętła nawiewów, gałka ręcznego) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluemen, jest kozak, trochę szkoda ze nie vka, ale to 2.0 to tez super silnik tylko aby się nie psuł to jestem za nim, jego dźwięk na wyższych obrotach to coś pięknego jak na zwykłe 4 garki. Odnośnie środka ja bym wszystkie elementy które są teraz na czerwono obkleił carbonem albo polakierował na piano black. Moim zdaniem był by super kontrast pomiędzy soczysta czerwienią lakieru a czarnym wnętrzem. Tak czy siak marzenie autko, które stoi cena nieźle i Wgl juz nie idzie w dół (mowa o zadbanych egzemplarzach). Sam kiedyś szukałem, mówię dosyć stare autko, poszukam sobie coupe, jak zobaczyłem cenę zadbanych to odrazu odrzuciłem to auto :D

 

 

Odnośnie utrzymania Alfy 156 jak wcześniej kolega pisał, nie są one jakieś straszne. Ludzie tyko tak gadają, żeby utrzymać alfe to trzeba mieć worek pieniędzy. To jest nieprawda wystarczy kupić mniej więcej zadbana sztukę. W GTA koszty są wyższe jeśli masz problemy z jednostką, napędem. Zawiecha ta sama, wystarczy kupić dobre wahacze i potrzymaja tyle co w pasku albo dłużej. Tylko znaleźć GTA w dobrym stanie tez nie jest łatwe a tym bardziej tanie :) Pomijam fakt spalania w takim aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bluemen, lakier lśni, tylko czemu skóry również?

 

Poza czerwonym środkiem wypas!

 

No niestety takie wykończenie skóry! :/ ...odtłuszczona, doczyszczona i nawilżona najbardziej matowym znanym mi środkiem i......i jest jak jest. :/

 

 

Zobaczyli byście ten środek szczególnie przy ściągniętym dachu to byście przyznali że jest OK. Po prostu przez to nie jest w środku tylko czarno i smutno jak w ....... :);)

Ale rozumiem i doceniam że nie każdemu musi się podobać ten mod poprzedniego właściciela :o (fakt że ja sam bym tego nie pokolorował :?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie mój, bo taty :D

dzisiaj przyprowadzony z salonu i powiem szczerze, że jeszcze nigdy tak się nie stresowałem :D na drodze slisko i jedź tu nowym autem, na dodatek na letnim laczku :D ale dotarł cały i zdrowy :D

WP_20150130_14_52_47_Pro.jpg.2faebcf8e612e2441853a48209020052.jpg

WP_20150130_14_53_08_Pro.jpg.101f08445ba12a28c988fde0509b8e9a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG201501_wxreeqa.jpg

Jak się uda to na dniach doszoruję go w końcu ;)

A co ona jakas taka "kolorowa"? :)

 

Jeżeli chodzi ci o zderzaki to srebrne tak mają z racji tego że lakierowany plastik lakierem metalic wygląda trochę inaczej.. Gadałem kiedyś z lakiernikiem na ten temat bo też się dziwiłem czemu to tak wygląda. Reszta wygląda ok tylko światło do zdjęcia daremne z racji pogody podejrzewam. Śliczna Hania :good: szkoda że nie czarna lub czerwona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie mój, bo taty :D

dzisiaj przyprowadzony z salonu i powiem szczerze, że jeszcze nigdy tak się nie stresowałem :D na drodze slisko i jedź tu nowym autem, na dodatek na letnim laczku :D ale dotarł cały i zdrowy :D

to skromnie, ja odbierałem nowe auto 30 pazdziernika i już wyjechałem na zimówkach, lecz każdy salon ma inna polityke, podziwiam Cię za odwagę jazdy takim samochodem na letnich oponach dzisiejszego dnia :)

Auto super !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie mój, bo taty :D

dzisiaj przyprowadzony z salonu i powiem szczerze, że jeszcze nigdy tak się nie stresowałem :D na drodze slisko i jedź tu nowym autem, na dodatek na letnim laczku :D ale dotarł cały i zdrowy :D

 

 

Podrzuć jakieś fotki wnętrza i powiedz co tam pod maską siedzi :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.