Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Były już nie raz takie pojedynki i Fordy są wciągane bez problemu przez M.

 

Nie na zakrętach.... ;)

Na prostej wiadomo skrzynia manualna nie ma szans

 

Żeby nie zaśmiecać ja też odebrałem

PicsArt_06-13-10.11.45_zpsmlbrtnch.jpg

 

U mnie z pierwszego baku 450 km, ale ja docieram jak pan Bóg przykazał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dareme89,

Kocham i renault i forda, właściwie kochałem renault zanim zaczęło wydawać nie za ciekawe auta, meganka w rs to ostatni bastion fajnych renault i uważam że w tych pieniadzach nie ma nic lepszego jeżeli chodzi o to co dostajesz za pieniądze, chyba że chce ktoś wyglądać zabawnie :oops::kox: w samochodzie to można kupić type-r bo prowadzi się też bardzo dobrze, ale to zupełnie inne auta od Focusa, megane jest lżejsza i to czuć i w prowadzeniu i w wygluszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukwawa, jak to nie problem można spytać co robią rodzice, że możesz pozwolić sobie na takie auto?

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Import-export :mrgreen:

 

Pooglądam, pokopię w koło, pocmokam i zobaczymy co to tam siedzi :kox:

W najbliższy piątek dostałem "wolne" od małżonki bo ma jakieś "nocne spanie i zabawy" z dzieciakami w przedzszkolu więc można się gdzieś spotkać

 

Kolego co trzeba robić żeby kupić taki samochód?

Dużo klikam na klawiaturze :kox:

 

Fajny fajny, jestem ciekawy dźwięku na żywo :)

Filmiki na YT mają się nijak do tego co jest na żywo. Na YT brzmi to jakoś tak bardzo dziecinnie i niepoważnie. Tzn. sam silnik kompletnie nie ma żadnego dźwięku bo nie moze mieć z takiej pojemności ale wydech zrobili bardzo fajny. Trza usłyszę live - jak kapelę na wesele :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaskra1, dwa niesamowite kolory obok siebie :) A przy tym dwóch największych oszustów bo raczej ciężko zaobserwować na nich jakieś rysy :kox:

 

Ja też jestem zwolennikiem klasycznego docierania. To, że te auta fajnie się prowadzą to było do przewidzenia. Że pozycja jest zdecydowanie za wysoka, to można przeczytać w każdym teście. Ale, że tyle palą :song: Pomijam już kwestie finansowe, ilość gotówki jaką należy przygotować na paliwo żeby móc cieszyć się takim autem, ale ja ostatnio szedłem piecem autostradą i nawet tam udało mi się zrobić jakieś 300 kilometrów na baku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatthewG,

Zdjęcie megane po 23 godzinach cięcia papierami wodnymi i wprowadzaniu tego na lalkę, bo dawno temu jeździła na szczoty i zostawily za sobą matowe wspomnienia, parę rys zostało ale po uncr jest już prawie idealnie. I fakt rys prawie nie widać, dopiero jak włączyłem scangrip to.... :kox:

A mój wiadomo sam pierwsze mycie robiłem więc jest git, w sobotę crystal serum i będzie można jeździć.

Spalanie nadal 11,5 na dotarciu w mieście, ale jak już dotrę to koniec z patrzeniem na spalanie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.