Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Mój pieszczoch na nowym letnim kołem. Bezpośrednio po pianie i myciu na dwa wiadra, bo skończyłem pucować wieczorem i fotki by nie wyszły. Dressingi, detailery itd. były potem. Koza straszna, ale długo tak nie wytrzymam, jakieś sprężyny pewnie wlecą. ;)

 

12bc001de315369amed.jpg

 

2dcc33b74a23e105med.jpg

 

4b363fc0a1084073med.jpg

 

9761ad1717f9d137med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

640697 KapselK, ładne e36

 

Dzięki, staram się jak mogę. W najbliższym czasie montuje OBC18 i oryginalne radio businnes cd. Planuję obszyć na nowo boczki, bo standardowo z przodu marszczy się materiał. Obszyję jeszcze na nowo kierownice, gałkę zmiany biegów i podłokietnik. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golfem GTI nie da się szybko jeździć? Mamy chyba odmienne zdanie szybkości.

A gdzie ma tym Gti szybko niby jeździć?

Na torze chyba bo rozumiem że jeździmy golfem na felgach z deklem bmw ale przepisowo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekki naciąg mi wystarczy, auto do jazdy na co dzień, więc to musi jeździć a nie drzeć asfalt co kawałek...

 

foxy82 Przepisowo jak najbardziej...

 

krd GTI to u mnie diesel 130km, takie było założenie projektu od samego początku, ze względu na to,że auto posiadało wiele elementów spotykanych w golfie GTI, część elementów doposażyłem, więc jakoś się to wszystko prezentuje... dbam o wszystko, więc jazda cieszy ;)

 

CrisAGC Styling 192 z BMW X3... tyl 9j opona 215/40, przód 8j opona 205/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wersje diesli 130km i 150km wychodziły również jako GTI, wystarczy poczytać a można się wszystkiego dowiedzieć.

 

lukasik69 Wszystko jest przemyślane, gdyby nie było to miałbym na tyle lampy led i oj wiele by tu jeszcze można było wymienić...

 

Dyskusja się zrobiła nie potrzebna, a od tego są inne fora :acute:

 

Pozdrawiam wszystkich !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

640831 Ja pytałem KapslaK

 

Aaaa to już mówię. :P Styling 15 z e38. 16" 7,5j ET20 na tym 195/50/r16. ;) Szukałem ich dość długo, na allegro były jakieś dwa komplety ale cena nieadekwatna do stanu felg i z oponami od e38. Za te dałem 500zł, są proste i jeszcze w oryginalnym lakierze, na przyszły sezon będą pomalowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest, sezon 2k16. Toledo wypolerowane, a raczej odświeżone mechanicznie. Zaaplikowany wosk Zymol Titanium, wsadzone nowe koła Audi RS6 C5 Made In Italy z rozstawem 5x100, rozmiarowo 19" + opona 215/35/19. Dystanse przód 13mm, tył 15mm. Wycągnięta regulacja sprężyny z tyłu, delikatnie wyrzeźbione nadkola, przód skręcony maksymalnie w dół ale bez satysfakcji dla mnie, więc dojdą jeszcze poduszki z VW Santany, które delikatnie auto obniżą (nie chcę wyciągać helperów).

 

Przerobiony wydech z możliwością ustawienia zlotowego, czyli drącego mordę o czym mogli się przekonać wszyscy obecni wczoraj na Herkules Tour.

 

Plany na najbliższy czas to usunięcie wgniotek na lakierze i naprawienie progu. Jeżeli uda się fajnie wyrzeźbić nadkole z tyłu to zejdę jeszcze o jeden odbój, czyli 10mm w dół.

 

Zdjęcia kiepskiej jakości, bo robione w garażu w piątek o 1:30 w nocy, czyli zaraz po zakończeniu przygotowań do weekendu. Po sobocie niestety trochę się ubrudziło, więc jak umyję to zrobię coś na dworze.

 

IMG0510jp_saxneqp.jpg

 

1jpg_saxneqh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.