Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
coco, Dzięki ;)

 

maluch, w trasie też daje rade :mrgreen: a felgi to OXXO VAPOR 17 / 7 cali / 195/40

 

Wyobrażam sobie komfort jazdy na tym :-]

Sam mam 205/40/17 i nieco większy samochód... i wiem jak to bywa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnson, Normalnie się jeździ ;) Do tego jest założony gwint oczywiście :mrgreen:

 

coco, hehe Dokładnie :lol:

 

krd, Szczerze jest całkiem fajnie ;) Choć ja od zawsze mam 35 / 40 profil w swoich autach.. Dla mnie dziwnie się jeździ na wyższych oponach :shock:

 

maluch, To są Niemieckiej firmy felgi także jest ok.. Długo nie jeżdżę bo ja często zmieniam felgi ;) Ale śmiało można kupować !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluch, We wrześniu będą do sprzedania ;)

 

pawelkoralus, Dzięki :oops:

 

To jeszcze jedna fotka żeby spamu nie było.. Ogólnie za parę tygodni ogarnę profi zdjęcia.. muszę tylko najpierw lakier odświeżyć po zimie ;)

 

EoZfQQN.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluch, We wrześniu będą do sprzedania ;)

 

pawelkoralus, Dzięki :oops:

 

To jeszcze jedna fotka żeby spamu nie było.. Ogólnie za parę tygodni ogarnę profi zdjęcia.. muszę tylko najpierw lakier odświeżyć po zimie ;)

Jak sie tym jeździ? Chodzi mi o sam samochód, bo cenowo to bardzo rozsądne auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to normalne, przywykłem do krytyki... zawsze znajdą się jacyś spinacze :kox:

 

Tak - adaptery zmieniające rozstaw. Autko porobione to zabrałem się teraz za detailing... jak go kupiłem to nie myślałem o kosmetykach itd. "no bo po co", ale jak zasiadłem i się zaczytałem to mnie ten temat pochłonął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę czasem Up'em i źle nie jest do miasta idealne samochody. Szczególnie tych bardziej zatłoczonych i ze ściskiem parkingowym.

 

+1

 

Też pociskam czasami tylko że E upem i można zadziwić niejednego kierowcę BMW :mrgreen:

W środku może nieco przaśny, ale to w końcu VW :D

 

Mi sie Golf naprawdę podoba :good: Masywne fele pasuja do tej lini, dekielków nie widze przecież nie ma :lol: A naklejka właśnie jak dla mnie dodaje smaczku, hehehe dobra jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mnie było stać na air ride to by taka naklejka nie miała miejsca :D Fajnie, że się podoba i widać, że tu na forum kulturka jest, ale nie chwalę dnia przed zachodem słońca :-] Pozdrawiam serdecznie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.