Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

W ten sposób będą lecieć tylko komplementy, bez haseł typu: 'to i tamto mogłeś lepiej potraktować' albo choćby 'jak ogólnie lubię xxx, to akurat ten, w tym wydaniu/kolorze/spasie - nie'.

 

To nie żadna gnuwoborza, tylko stwierdzenie, że ktoś ma przesyt tematem beemwu.

Przeszło ostatnio kilka fajnych wozidełek i nie spotkały się z takim odzewem jak bety.

Lancer już w serii kozaczek, niezły Accord, fajna Jetta, ale jakoś nie zaplusowały, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieć z Hotelu

 

Słabe :thumbdown:

 

Trochę szacunku do innych ludzi :)

 

Jak nie do BMW się idzie przy**** to do czego innego :D ?

Powinno być: " Pan dr.inż. na stanowisku ciecia biegł za mną.." ? :dontknow:

 

:wallbash:

 

Świetna bawarka ;) ahh ten kolor robi robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotto0, Rozumiem, że stawiasz tezę, że nie można komuś zwrócić uwagi na pogardliwe odniesienie się do jakiejś osoby jak ma ładny samochód, bo to oznaka szeroko pojętej zazdrości?

 

Pracownik hotelu / strażnik chyba by wystarczyło.

 

Ps. Po tytule doktora kropki nie dajemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieć z Hotelu

 

Słabe :thumbdown:

 

Trochę szacunku do innych ludzi :)

 

Akurat ciecie z Arłamowa są antyklasą samą dla siebie. Na wjeździe do hotelu przechodzi się selekcję na biedotę i tych co mogą dać zarobić. Jak przyjechałem 16 letnim clio to miał minę prosto z SS i chętnie powiedziałby żebym spierd...

Jak przyjechałem amg to się mało nie zesrał z radości, uczynny i uśmiechnięty. Aż dziwne, że to ten sam człowiek. :kox: Szkoda, że pamięć ma jak wiewiórka. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotto0, Rozumiem, że stawiasz tezę, że nie można komuś zwrócić uwagi na pogardliwe odniesienie się do jakiejś osoby jak ma ładny samochód, bo to oznaka szeroko pojętej zazdrości?

 

Pracownik hotelu / strażnik chyba by wystarczyło.

 

Ps. Po tytule doktora kropki nie dajemy ;)

 

 

ale co ma do rzeczy jaki kto ma samochód bo nie rozumiem..,? No chyba ma tylko dla osób którym to na prawdę przeszkadza i oceniają ludzi po tym ile mają w portfelu a to bardzo smutne zjawisko.

 

Chodzi mi o fakt, że w większości osoby jak to nazwałeś "pracujące w hotelu" ( przy pilnowaniu parkingu ) czy też na parkingach strzeżonych itd są nazywane "cieciami" i wg. mnie wcale nie jest to pogardliwe. Więc albo ktoś ma "brak" dystansu do siebie(jeśli pracuje w owym zawodzie) albo go coś "boli" i uważa nazwanie kogoś cieciem za pogardę. Mimo wszystko delikatnie mnie irytują takie "wstawki" i czepianie się byle o co i byle do czego co nie jest związane z tematem. Jeszcze zrozumiał bym gdyby ktoś celowo i jednoznacznie obrażał czy odnosił się pogardliwie do osoby aby zwrócić mu uwagę.. ale bez przesady. Co to jakiś zwyczaj nowy na forum " jak się do czegoś nie przyczepię to dzień stracony "?

 

Tyle z mojej strony, co by nie śmiecić więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.