Skocz do zawartości

Codzienny przegląd prasy i informacji branżowych


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Nie ktrytykowal bym az tak tego artykulu. W sumie przedstawia calkiem spore zestawienie ogolnie dostepnych srodkow, z których kilka jak np wosk Sonaxa za 30 zl jest nawet ok czy nawet bardzo fajnych jak TW Tire Dressing.

Po drodze propaguje tez idee na dopieszczanie samochodu.

Szczerze jesli zaproponowane byla by chemia Megsa czy nawet Poorboys to wiele osob cena skutecznie znichecila by do glebszego zainteresowania sie tematem. Wiekszość z hobbistow przeciez zaczynala od tego typu produktow.

 

[ Dodano: 14 Kwiecień 2010, 18:44 ]

W sumie ciekawe jak sprawdza sie w rzeczywistosci impregnowanie siedzen. Zastanawiam sie czy po takim zabezpieczeniu nie beda sie bardziej brudzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Z jednej strony piszą o Royalu jako najdroższym na świecie, ale wstawiają zdjecie Solarisa który jest jeszcze drozszy :P Ale dobrze się dzieje wg mnie, coraz częściej w różnych pismach można znaleźć wzmianki o porządnych kosmetykach.

 

Ps. Ty byś odpisał na PW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem w sklepie w nowym :motorze" znów kilka stron jak umyć auto na wiosne- wałkują w kółko to samo chociaż sie nie wczystywałem zbytnio i i tak miałem odkładać go na półkę, ale po tym co zobaczyłem to czym prędzej go odłożyłem tam gdzie jego miejsce :D hehe na pierwszym zdjęciu widnieje facet pucujący (wygląda jak profesjonalista :shock: ) nie wiem czy czybę czy podszybie czy coś a obok niego :kox: MICHA Z WODĄ NA MASCE SAMOCHODU ! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten poradnik jest dla normalnych ludzi a my raczej do takich nie należymy.

Co z tego, że dla normalnych? Ale powinni napisach chociaż tak byśmy się nie śmiali. Można napisać dla normalnych ludzi ale zachowując pewne standardy. To co zrobili to jest tekst napisany na kolanie bez jakiegokolwiek przygotowania w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takich Polska ma teraz ,,dziennikarzy/redaktorów" w każdej dziedzinie. Wystarczy przeczytać, posłuchać, obejrzeć odpowiednio jakąkolwiek gazetę, radio czy telewizję. Nieprzygotowany, ,,liźnie" jakiś temat pobierznie i wali głupoty do obłędu bez opamiętania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.