Skocz do zawartości

Codzienny przegląd prasy i informacji branżowych


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witles, Ciekawy ten klub. Tylko jedno jak dla mnie jest dziwne. Przeciętny kowalski nie wyskoczy od 30 do 50 tyś rocznie na to aby należeć do klubu. Więc z założenia jest to klub dla bogatszych a takich to stać na własne porshe, ferari, astona czy inne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaffel123, też uważam, że ciekawy i dla kogoś kto ma takie pieniądze myślę, że jest to jednak atrakcyjne z uwagi na możliwość każdym z tych aut, a nie tylko jednym, własnym Astonem (choć większość z klubowiczów zapewne będzie w posiadaniu dobrego auta na własność):P

 

(10k to wpisowe, także później na rok płaci się od 20-50k).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

Cytat z dzisiejszego Motoru-test Hondy Civic VIII:

"Lakier bardzo podatny na uszkodzenia - osoby korzystające z myjni automatycznej ze szczotkami mogą podziwiać NIEUSUWALNE rysy na nadwoziu"

 

oraz drugi:

"Trzeszczenie wnętrza i porysowana szybka prędkościomierza. Na to już nic nie poradzimy" - no chyba że szybki w hondzie nie wolno polerować bo ma powłokę przeciwsłoneczną to mają rację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba że szybki w hondzie nie wolno polerować bo ma powłokę przeciwsłoneczną to mają rację :)

 

Bo mają taką powłokę aczkolwiek są ludzie, którzy zdecydowali się na jej spolerowanie i nie narzekają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

ok__adka_57.jpg

 

Tym razem zapraszam do przeczytania wywiadu mojego autorstwa w magazynie KMH którego bohaterem jest Roberto Mercuri, człowiek który swoje doświadczenie budował przez ponad 30 lat w branży kosmetyki samochodowej.

Od 1997 pracował dla Swizöl Deutschland, wiosną 2010 został dyrektorem technicznym w nowym centrum Swissvax AG.

 

http://www.prosieben.de/tv/galileo/vide ... 1.2237690/

https://www.facebook.com/roberto.mercuri.129?fref=ts

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
nie wiem czy to sie nadaje do tego działu ale myślę ze da się to podpiąć pod codzienny przegląd prasy :-]

 

http://rtvagd.wp.pl/gid,15897582,img,15 ... jecie.html

 

kolejne porady "ekspertów" zatem coś dla początkujących detailerów :evil:8-)

 

Szczota obrotowa to jest to co każdy z Nas powinie mieć :lol::lol::lol::lol::lol:

 

Zapierniczam do sklepu i kupuję :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.