Skocz do zawartości

Kalendarz 2015 - dyskusje, pomysły


AG80

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;)

 

Temat poświęcony na dyskusje, pytania dotyczące kalendarza KA 2015.

 

 

Na początek myślę, że można kontynuować pomysł z zeszłego roku z "reklamą" partnerów handlowych, których wpłaty znacząco obniżą koszt kalendarza.

 

Myślę też, że format A3 będzie też tym razem bardziej odpowiedni.

 

 

Zapraszam do rozmowy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pajko masz rację. Będzie to uwzględnione.

Wysłałem do wszystkich partnerów handlowych zapytanie o "reklamę" - zobaczymy jaki będzie odzew :)

 

 

Na tą chwilę chęć udziału zadeklarowało 6 partnerów z czego 1 z dwoma swoimi studiami za 1,5 stawki, czyli z polskiego na polskie - 150zł.

Sumarycznie mamy zapowiedziane już 650zł :)

 

 

Proszę was o propozycje na hasło związane z detailingiem, które mogłoby znaleźć się na okładce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na umiarkowane zainteresownie tematem kalendarza, mam propozycję. Czy możemy wrzucać zdjęcia innych użytkowników, które to pojawiły się na forum w różnych tematach? Wraz ze zdjęciem byłaby informacja o nazwie użytkownika i ewentualnie link do posta w którym to zdjęcie zostało zamieszczone.

ktm950 widzę wpadł na ten sam pomysł i podlinkował już jedno zdjęcie. Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w zeszłym roku 45zł.

Z tym że już na tą chwilę mamy zadeklarowane 850zł od partnerów, które znacząco obniżą cenę za sztukę.

Natomiast końcowa cena będzie znana dopiero po zamknięciu listy zamówień. Wtedy uwzględnimy te $ od partnerów przeliczając je na sztukę.

 

Teddy lepiej napisać PW do autora zdjęcia, żeby sam wstawił swoje zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że mógłby pomóc masowy mailing wysłany przez administrację zachęcający do nadsyłania zdjęć :)

W zeszłym roku już było mało osób zainteresowanych nadsyłaniem fotek, auta się trochę powtarzały (w tym moje, dlatego w tym roku już nie przysyłam), a to chyba jedyny minus tego kalendarza, bo wykonanie na prawdę na wysokim poziomie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie aby zarezerwować 3 strony kalendarza dla zdjęć z relacji z działu PSB, które w ostatnim czasie mocno nam zapadły w pamięć. Mam na myśli relacje:

Justyna - Seat Toledo II, 2002 by Justyna (update na 16 stronie)

Arekkaz - Mercedes 350 SE W116 rocznik 1977

Pan Miyagi - Volvo V40 - virtual blue story (update na 6 stronie)

 

Autorzy relacji mogliby sobie nawet wybrać zdjęcia oraz miesiąc w kalendarzu. Ewentualnie możemy coś doradzać w kwestii wyboru zdjęć ;) .

Mam nadzieję że nie przeoczyłem czyjeś mega relacji, która mogłaby się równać powyższym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie bardzo wiem jak wyglądał poprzedni kalendarz, ale generalnie jestem za tym żeby zdjęcia te duże były na prawdę na propsie (wiem, że to my wszyscy zdecydujemy które zdjęcie, ale liczę na dobre gusta), a np gdzieś jakieś mniejsze foto z 2/3 na dany miesiąc jakoś fajnie wkomponować :)

Ja np wiem, że moje zdjęcia nie są jakieś kozackie ani jakościowo ani też to co na nich jest nie jest mega, ale jakimś mniejszym foto w kalendarzu bym nie pogardził :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witajcie 8-)

 

Tak będzie wyglądał kalendarz na 2015r.

Zdjęcia są przypadkowe, wybrane tylko jako wzór. Co będzie w oryginale, zobaczymy.

 

Jeśli chodzi o logo partnerów to też są przypadkowe. Na tą chwilę jest 6-ciu, ale może będzie 8 więc z układem muszę poczekać do końca.

 

 

Generalnie to nowe logo KA by się przydało :song:

 

 

 

Okładka:

 

GAnenWs.jpg

 

 

Miesiąc:

 

G0vJfaU.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.