Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek dnia założyłem świeżutkie zimówki na małe "szesnastki":

cxYOyGh.jpg

 

Na auto wpadną jak temperatura spadnie poniżej obecnych 15 stopni :lol:

 

Potem mycie, wiadomo - sobotnia zabawa jak u każdego ;)

 

 

A na koniec odszczurzenie halogenów:

4dWPvnv.jpg

kQgaEjw.jpg

 

Chyba nie muszę dopisywać, że teraz zdjęcia "po" ;)

rWGOZIE.jpg

3MPwK1B.jpg

 

Niestety chciałem umyć wnętrze halogenu APC i było ok ale potem mnie coś podkusiło o umycie odbłyśnika i chyba zbyt mocne stężenie miałem ... I trochę odlazło sreberka. Ale to nic, widać i tak nie widać tego, a z używaniem to wiadomo jak jest - głównie do zdjęć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolek może mieć z szyby, to Ajgolot może mieć z wymiany opon :mrgreen:

 

Zabrałem babciowóz najpierw na zmianę :

 

IMG_0131.jpg

 

IMG_0133.jpg

 

IMG_0135.jpg

 

Potem na bezdotyku przemyłem od środka stalówki :

 

IMG_0140.jpg

 

IMG_0143.jpg

 

Aktywna piana z myjni :evil::evil::evil:

 

IMG_0146.jpg

 

I na gotowo :P

 

IMG_0147.jpg

 

IMG_0148.jpg

 

Na koniec mówię, a kliknę zobaczę ile jest km od połowy kwietnia ...

 

IMG_0136.jpg

 

IMG_0137.jpg

 

Niezły zonk :shock: Więcej niż w Sireuszu przez cały rok :mrgreen: Pierwszy raz jakaś niefirmówka będzie miała przegląd szybciej niż po upływie 12 miesięcy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Co do opon spalanie od razu spadło o 15-20%, do tego oczywiście o wiele ciszej, trakcja w zakrętach zupełnie inny świat no i oczywiście dużo bardziej miękko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny warsztat.

Bawaria czy Inchcape?

 

:mrgreen:

 

ile jest km od połowy kwietnia ...

I pewnie tylko po mieście?

:)

Aż przyjemnie jak z kiesy nie ubywa, nie? :)

 

 

Za to ja dziś wolne, to wypuściłem się do Grubego na plac Adolfem, przy święcie mówię trzeba rozruszać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek/sobota/niedziela

 

Odkurzanie wnętrza, czyszczenie i zabezpieczenie tworzyw sztucznych, Anti fogi na przednie szyby i tylną.

 

Mycie tenzi, osuszanie, cleaner DJ na maszynie, wymywanie zmywaczem silikonowym, 2x IPA, potem 3 warstwy FinishKare w odstępach 12h, później AF Finale.

 

Szyby przejechane menzerną 2500 w celu usunięcia osadu, potem zmywacz, 2xIPA i na to Rain x (2 warstwy )

 

Opony Nielsen Briliance, felgi BSD.

 

Plastiki zewnętrzne BSD.

 

Zamontowałem chlapacze na przód, gdyż co bym nie położył na dolne partie drzwi, to piasek z opon moment zjada.

 

1243647_20141110_130059.jpg

 

1243677_20141031_135700.jpg

 

1243646_20141110_130029.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wszystko w siodemie sprawne :D denerwuje mnie jakby mi cos nie dzialalo w srodku :D a z telefonu nie raz korzystam :D na dniach podlaczam tuner dvb-t zeby TV odbieral :D rozmiar zdjec juz poprawiam bo dopiero dorwalem sie do kompa ;)

 

woytek13, skore atakowalem 3 razy bo swiecila sie okrutnie :/ ktos uzywal plaka na wszystko :kox: z pomoca przyszedl mi leather cleaner soft :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przygotowałem do zimy V50. Nie chciało mi się focić ale było wszystko co trzeba zgodnie ze sztuką: pricky, tuga, glinka, DJLP, IPA a na koniec HiTemp. Spotkała mnie niespodzianka spod znaku Z Titanium. Z miesiąc temu po myciu z nudów odtłuściłem lakier i położyłem Titanium. I żeby nie było, że jestem za IPA wszędzie do każdego wosku itp. Jestem za pracą zgodnie ze sztuką. Zymol Titanium siedzi jak wściekły. Auto myte dwa razy z prewashem z Truck Cleaner po 100ml do PA. Truck taki słaby?? Ręcznie pojechałem z DJLP na żółtej stronie tricolora. Nie chciało mi się maszyny wyciągać ale DJ tylko delikatnie ruszył Zymola.

Latem smalcowałem auto co 1-1,5 miesiąca Carbonem, Titaniuma zakupiłem chyba pod koniec sierpnia a kładłem chyba w połowie września. To normalne dla takiego naturala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.