Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

kapusso dla mnie to trochę odpust, ale co lubisz :) Zbyt podobna do serii ta ibiza by tego typu "krzykliwość" jej pasowała :)

@ Pajko chyba nigdy na żywo nie widziałem tego koloru :) Jak ford nazywa ten lakier?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Pajko chyba nigdy na żywo nie widziałem tego koloru Jak ford nazywa ten lakier?

Ponoć to nie dostępny w PL kolor , nie zagłębiałem się aż tak w to ale takie info gdzieś usłyszałem/przeczytałem . Lakier nazywa się Kelp Metalic.

Kolor fajny bo teoretycznie jest zielony ale pod różnymi kątami wpada czasami w niebieski . Podczas korekty ciężko było uchwycić dobry kadr bo właśnie kolor się mieszał

Fajny felunek Pajko. Gratki
Pajko: Jak nie lubię mondeo, to ten robi robotę! kolor, koło i stan lakieru:

Danke :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, w etis pisze kelp metalic. Muszę zobaczyć na tabliczkę może tam będzie

Wiem tylko że w starym mk3 miałem phanter black g0

 

-- 24 mar 2015, o 23:16 --

 

Nie wiem, w etis pisze kelp metalic. Muszę zobaczyć na tabliczkę może tam będzie

Wiem tylko że w starym mk3 miałem phanter black g0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak napisane że nie wiem czy się podoba czy nie

 

Fajnie, fajnie...

 

Tylko ten sedan jakiś kolorowy ;)

 

Jeśli chodzi o przód auta to był malowany przez poprzedniego właściciela i lakier nie jest dobrany tak jak powinien...

Przednie kierunki dostały folie tylko jakiś dziwny pomarańcz wyszedł ;/

Dlatego dzisiaj jadę po ori pomarańczowe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WojtasTDI, kombi zamiata, dobra felga spas też do rzeczy :good: Nie przepadam za paskami ale B5 dobrze zrobiony cieszy oko, no i cc przed lift. Nie wiem, co ale poprzednie mody były lekko ładniejsze niż ten teraz, mimo to jest git :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie 3 miesiące nie miałem kiedy umyć auta, w końcu w zeszłym tygodniu znalazłem dosłownie chwilę, żeby zmyć grubą warstwę syfu (auto po 5 dni z rzędu stało obok odlewni żeliwa i drogi żużlowej po której co chwila przejeżdżały ciężarówki). To co zobaczyłem mnie przeraziło i do teraz nie wiem co spowodowało takie spustoszenie lakieru. Inna sprawa, że ma już prawie 18 lat, więc swoje przeżył. Przyszedł więc czas żeby go przywołać do życia. Zdjęć za dużo nie ma i praca nie była na 100%, zależało mi bardziej na w miarę szybkim odświeżeniu (czas pracy 8h) i usunięciu około 70% rys.

 

Na początku było tak:

DSC_0281.jpg

DSC_0263.jpg

DSC_0286.jpg

DSC_0311.jpg

 

Potem pobawiłem się trochę Menzerną, Royal Pads białym i Flexipads'ami i zaczęło to jakoś wyglądać:

DSC_0310.jpg

DSC_0314.jpg

DSC_0304.jpg

 

Na koniec na lakier trafił BlackFire IceWax, na szyby niewidzialna wycieraczka, na plastiki Shiny Garage, a na opony Endurance i zdecydowanie milej się patrzy na staruszkę :)

DSC_0329.jpg

Niestety brak zdjęć w słońcu bo dzień był pochmurny, a jak skończyłem to już zaczęło się robić ciemno. Jak wyjdzie to postaram się jakieś lepsze zdjęcia wrzucić.

 

A to mój pomocnik (bardziej przeszkadzał niż pomagał :P )

DSC_0273.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WojtasTDI, kombi zamiata, dobra felga spas też do rzeczy :good: Nie przepadam za paskami ale B5 dobrze zrobiony cieszy oko

 

A dziękuje bardzo ;) W kwietniu pasek jedzie się malować ;) Kolor zostaje ten sam ale trzeba poprawić kilka mankamentów z racji wieku :good:

 

WojtasTDI, dobrze, że jednak zostałeś przy "normalnym" kolorze felg 8-)

 

Chyba zwykły srebrny najlepiej pasuje do całości :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D

 

Niestety pojawił się ostatnio niewielki wyciek oleju ze skrzyni i co jakiś czas kapnie, więc żeby nie ufajdać kostki rzuciłem dywan pod auto :good:

 

Ale przy 373tys przebiegu i tak jest bardzo sucho pod nią :)

 

Tylko pogratulować :good:

 

Moja niestety w ciągu niecałych 4 lat i 120000km rozsypała się kompletnie. Sprzedałem z wieeelką ulgą ten wyrób samochodopodobny (w moim przypadku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.