Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

chris18404, ojciec ma taką służbówkę, w momencie jak to dostał to miało nalatane 180k na benzynie, chwilę po tym był założony gaz, aktualnie jest +80k na gazie. Co do samych awarii to przy silniku chyba nie było nic robione, ale tak jak było wspomniane, pije niemiłosierne ilości oleju. Ostatnio na trasie ok 1k spalił 1,5l oleju...

 

Żeby nie było, że OT umyłem dziś Passerati rodziców ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,8 trochę przymulony Jak gaz to tym bardziej szukaj 2.0

 

Ja dzisiaj skończyłem Forda po kilku podejściach. Trochę Menzerną, potem Achilles i Dodo Purple Haze. Choć przed-zimowy FK jeszcze siedział bo prawie nie jeżdziłem.

 

Astra umyta nowym SG S&B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzes12, wymienilem same sprezyny. A co do komfortu wydaje mi sie, ze jest to samo co bylo. Moze delikatnie twardziej.

 

Chris awarie sa jak w kazdym aucie. Zwroc uwage przy zakupie na klapki w kolektorze, blokujace sie hamulce z tylu po zaciagnieciu recznego no i lozyska z tylu lubia padac.

 

Kandy 1,5l oleju to i tak malo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gazie szwagier takim mondkiem trzasnął chyba 160k km i jak sprzedawał, przy przebiegu coś koło 250k nadal nie było z gazem i silnikiem problemu, oliwy od wymiany do wymiany ok 500-1l pobierał pod koniec.

 

W audi zmiwnione hamulce na tyle a na weekend detailingi zewnatrz i powinny być do odbioru koła z malowania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Gajek i jak ci się jeździ na tych spręzynach? Bardzo twardo? Same spręzyny wymieniałeś bez amortyzatorów? :)

 

Miałem w focusie mk1 eibach pro kit to jest -35mm do -40 w zależności jak usiądzie. Amortyzatorów nie trzeba wymieniać do takiego obniżenia. Jeździ się trochę lepiej niż na oryginalnym zawiasie ale na pewno nie jest mega twardziej z racji tego że ford i tak ma twarde zestrojenie.Duży plus że samochód lepiej wygląda .

 

Ja wczoraj nakładałem AG SRP i Dodo juice Purple haze .Dzisiaj psiknąłem QD pro detailerem swoją maszynę :D i poodkurzałem , środek apc cyclone 1:15 na to wpadł PB natural look -pierwszy raz użyty i jestem pod wrażeniem-zapach jak ze szkoły z dawnych czasów -olejek migdałowy ale dla was to nie nowość :kox::D haha,na felgi wpadła próbka megsa nxtecha a na opony megs hot shine tire gel. Jak już lecieć to jeszcze domyłem zakamarki ramek i szyb apc z zalegajacego osadu po zimie i teraz to wiem że mam mercedesa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kółka przerzucone na letnie. Zimówki umyte i schowane, jeszcze posluza, maja od 6.6 do 7.0 mm :-]

 

DSC07098.jpg

 

Felgi takie same, tyle ze inny rozmiar opon, na ktorych siedzi Koch NMPC

 

DSC07103.jpg

 

Kolka zostaly wywazone, a na felgi wrzucilem Colli 476

 

DSC07101.jpg

 

Wiem, wiem ze stoi jak koza zwlaszcza tyl, ze kolka nie za duze, ale tak bylo w oryginale i tego sie trzymam :)

 

DSC07099.jpg

 

Polska flaga na rejestracji, gniecie na lopatki gwiazdki unii jewropejskiej :D

 

DSC07108.jpg

 

23 rok zycia przed autkiem, oby dalej bez powazych awarii :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem tylko telefon, nie bawilem sie w jakies zaawansowane ustawienia. :dontknow: Widocznie czas zaopatrzyc sie w jakis porzadny aparat.

 

Telefon jest wystarczający aby na zewnątrz zrobić fotkę która będzie miała ręce i nogi. Wystarczy choć odrobinkę chęci aby innym się lepiej oglądało. Wiele osób tu pisze że to nie sprzęt robi fotki tylko człowiek. Twoja fotka, zrobiona przez ciebie po 1 minucie zabawy

 

Przed

DSC07099.jpg

 

Po

DSC07099v2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.