Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to też kwas jeździć VW z kapslami BMW czy Oplem z kapslami Citroena ... i tyle.

 

Ile osób obok których przejeżdżasz ma pojęcie, że to koła od BMW ?

1%.

 

99% uważa, że to wioska - i tyle ... nie trzeba dorabiać ideologii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dodać do emotek taka z okularami i popcornem, ostatnio często rozpętują się gównoburze i można sobie poobserwować :mrgreen:

 

Żeby nie było off topu to też wole mieć znaczek na felach od auta które posiadam, ale każdy ma swoją wizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. ostatnio często rozpętują się gównoburze ...

Haha zmiażdżyłeś mnie tekstem :D .Najlepsze to że te dymy z nikąd sie biorą.Fakt faktem dekielki tylko marki auta na którym jeżdżą :) ale zacnie wygląda na tych kołoach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to też kwas jeździć VW z kapslami BMW czy Oplem z kapslami Citroena ... i tyle.

 

Ile osób obok których przejeżdżasz ma pojęcie, że to koła od BMW ?

1%.

 

99% uważa, że to wioska - i tyle ... nie trzeba dorabiać ideologii ;)

:good: prawda. Ale ważne, że właścicielowi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loo kurde co tu sie porobilo. ;) widzialem kiedys patent, ze zamiast dekielkow w tych felgach wchodza puszki z pepsi/browara. :D

Też widziałem ten patent. Wyglądało to fajnie i oryginalnie. Nie były to jednak puszki od browara, ale coś mniejszej średnicy typu red-bull. Trzeba odciąć górę nie otworzonej puszki i wstawić jako dekielek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaliczyłem wyprawę do serwisu i też już śmigam na letnim setupie.

 

IMG_20150314_111906_zpshvfxxspw.jpg

 

Super :)

Jeśli można spytać - lakierowałeś felgi, czy to jest ich fabryczny kolor?

Szukam właśnie czegoś zbliżonego - jasny srebrny, najlepiej bez ziarna i przytłumiony połysk :) Zrobiłem nawet jakieś próbki, ale efekty mi się nie podobają :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pfff właśnie robiłem samochód UC na germanie...od samego rana działałem swirle usunięte w 50% ...padam na twarz i rąk nie czuje.Wcześniej mycie,glinka i mycie.To co z dachu glina ściągła to masakra...Jutro jak dam rade to wpadnie duraglos 111 na bonding agenta ..nie znacie kogoś z Gliwic lub okolic kto robi korekty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.