Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Slovak, Ty się nie śmiej, bo jak zlałem francę myjką i odpaliłem, to alternator zaczął tak wyć, że mało zawału nie dostałem. Postał chwilę z otwartą maską i było OK. Ale jak się wystraszyłem to moje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ponad miesiąc temu jak je wykrylem wysypalem trutke do dziury i w okolo (rura z deszczowką z dachu ma odplyw przez garaz pod podlogę). W piatek otwieram garaz, patrzę a tam myszka wpierdziela trutke, wydawala sie totalnie nie przejeta moja osobą. Tupłem nogą i uciekla.Dlatego wczoraj zakleilem gipsem ta dziura. Garaze sa "na polu", myślę ze z tam tad przychodzily szukajac jedzenia. Zwierzątko to bylo malutkie i do szczura nie podobne. Ale mam nadzieję ze juz tu nie przyjdą :)

 

 

--

Sent from Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako meteorolog z wojskowym powiem Ci, że wiarygodna prognoza to taka...3 godzinna, prognozy długoterminowe to ściema dla mas, to czysta statystyka oparta na zakładanym modelu pogodowym, ja osobiście poczekałbym jeszcze 14 dni.

 

A w temacie - odkurzyłem dziś świnkę, wyprałem dywaniki i umyłem wszystkie szyby + niewidzialna wycieraczka, w bagażniku czeka juz Nielsen bo pora zacząć czyszczenie autka po zimie ;) tylko pogoda jest jeszcze be.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako meteorolog z wojskowym powiem Ci, że wiarygodna prognoza to taka...3 godzinna, prognozy długoterminowe to ściema dla mas, to czysta statystyka oparta na zakładanym modelu pogodowym, ja osobiście poczekałbym jeszcze 14 dni.

 

A w temacie - odkurzyłem dziś świnkę, wyprałem dywaniki i umyłem wszystkie szyby + niewidzialna wycieraczka, w bagażniku czeka juz Nielsen bo pora zacząć czyszczenie autka po zimie ;) tylko pogoda jest jeszcze be.

 

Zdaję sobie sprawę, że taka prognoza często ma niewiele wspólnego z tym co się dzieje. Ale z drugiej strony przekręcanie kół już na początku marca to wydaje mi się trochę za wcześnie. W zeszłym roku zmieniałem ok 15 marca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu jeszcze były takie dni, że wyjeżdżając o poranku do pracy potrafiła być szklanka na drodze, także ja czekam do końca marca - zdecydowanie jeszcze za wcześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 

Hmmm...

Zacząłem już szereg testów i tak się cieszyłem z wyglądu auta. :(

 

wymylem wczoraj a w nocy ma lac ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o pogodzie mowa, polecam stronę http://www.meteo.pl/

 

Prognoza nie jest długoterminowa, ale często się sprawdza w moim przypadku. Następne 3 dni w mojej okolicy mają być z temperaturą w okolicach +5, możliwe śladowe opady deszczu, tylko wiatr jak do tej pory nieprzyjemny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się zawsze zastanawiam po co wszyscy mają takie mega parcie na opony letnie, jakby temperatura rzędu 10c miała topić zimówki :roll:

 

W moim przypadku, pewnie nie tylko, chodzi o założenie letnich felg, które zazwyczaj są większe i lepiej wyglądają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o pogodzie mowa, polecam stronę http://www.meteo.pl/

 

Prognoza nie jest długoterminowa, ale często się sprawdza w moim przypadku. Następne 3 dni w mojej okolicy mają być z temperaturą w okolicach +5, możliwe śladowe opady deszczu, tylko wiatr jak do tej pory nieprzyjemny.

+1 najbardziej sprawdzalna się prognoza, ja tez czekam na letnie gumy bo juz nie mogę patrzeć na te 16"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.