Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie koniecznie przy swoim ;)

Znajdź brakujący element

11023122_951753078177869_332992089_n.jpg?oh=b545d6889cab04be8db9278714c1db16&oe=54EE5796&__gda__=1424823307_210bc1328705b58969e55b478fa80925

 

Co do wygrania? :) Gdzie gumowa osłona? Tylny zacisk, standardowo pewnie ktoś przy wymianie klocków wkręcał tłoczek bez przyrządu, osłona się przecięła i po jakimś czasie taki widok :) Częsty przypadek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acidmk, też założyłem je do Megane. Dużo lepiej jest w zakrętach niż na wysłużonym oryginale. Ale pewni duży wpływ ma zmiana ze starego na nowy. Pierwsze 2 dni to jak taczką sie jechało. Ale sie ułożyły tak po tygodniu ładnie.

No niestety na razie jest dziwne, choć nie powiem że źle ;-) jedyny problem to to że zawieszenie podniosło się o kilka centymetrów. Scenic wygląda teraz jak wersja RX :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem gumki wycieraczek i w międzyczasie doszła klubowa wlepa :D

nNaccHx.jpg?1

 

Wszystko zrozumie ale po co ta naklejka diesel musi dymić.. U mnie gościu pod blokiem ma całe allegro na tylnej szybie, m.i.n "diesel musi dymić" "lewy pas to nie kółko różańcowe" i wiele innych moim zdaniem wiejskich naklejek w stylu lat 90 i "PIONEER" na maluchach na przedniej szybie heh. Klubowe rozumiem ale reszta...no ale są gusta i guściki. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acidmk, też założyłem je do Megane. Dużo lepiej jest w zakrętach niż na wysłużonym oryginale. Ale pewni duży wpływ ma zmiana ze starego na nowy. Pierwsze 2 dni to jak taczką sie jechało. Ale sie ułożyły tak po tygodniu ładnie.

No niestety na razie jest dziwne, choć nie powiem że źle ;-) jedyny problem to to że zawieszenie podniosło się o kilka centymetrów. Scenic wygląda teraz jak wersja RX :-(

Ułoży sie. Mój też sie podniósł. Opadnie troche po jakimś czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.