Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Nie wrzyna się to w opony?

nie. w beton posadzki;) bo stoi na ziemi zamiast w rynnie.Ale to sa klasyczne garażowo-przemyslowe kratownice.Takze wysoka jakość i trwałość.

Wymiary na zamowienie.

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem pierwsze podejście do odnowienia plastików konsoli w bmw e46. Na początek zabrałem się za schowek przy ręcznym. Za tydzień ogarnę resztę. Myślę, że efekt wyszedł całkiem ok, na pewno jest dużo lepiej niż przed malowaniem

 

IMG0170JP_aqpexqn.jpg

 

IMG0177JP_aqpenph.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj powalczyłem prawie 4 h godzin ze skórami, zrobione oparcie kanapy tył, zagłówki tył, boczki tył oraz boczek pasażera przód. Podłokietnik na całej długości był taki jak po lewej stronie. Poniżej 50/50. ;)

 

bf157ab9121d67c8gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]gerypl[/ref], bardzo ładnie, jakimś zestawem robiłeś? Jakim papierkiem matowałeś strukturę?

Czyszczeni z resztek ,,gumy'' gorąca woda + karta bankomatowa i zmywak kuchenny. Przed malowaniem IPA, a farba to standardowo Boll do zderzaków (3 warstwy). Papierem nic nie matowiłem żeby nie zmienić struktury plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Jakim padem ciąłeś ?

Rotacja ?

8h :D Sam czy z pomocą? :D

 

Zacząłem niebieskim padem Monster Shina, skończyłem niebieskim NATem. Ten Monster Shine jest w porządku ale jest jak dla mnie za miękki - NAT lepiej spisuje się przy cięciu twardych lakierów. Planuję jeszcze kupić Royala na testy.

 

Ciąłem na rotacji - sam. Wykańczał kolega na DA - właściciel auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś, a parę ostatnich dni. Odszczurzenie i delikatna korekta lakieru i nałożenie pierwszy raz w życiu powłoki (siramik SC15) na nowy pojazd mamy :) Na lakierze i plastikach Siramik SC15

4uofFJ3.jpg

gm6k8BG.jpg

KnRvtq8.jpg

H6988mA.jpg

jAVXYzw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś, a parę ostatnich dni. Odszczurzenie i delikatna korekta lakieru i nałożenie pierwszy raz w życiu powłoki (siramik SC15) na nowy pojazd mamy :) Na lakierze i plastikach Siramik SC15

 

który to rok ? wygląda lepiej jak nówka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu do Astry II wpadł nowy olej. Cieszący się popularnością Specol. Zobaczymy jak wypadnie wobec poprzednika Total 5W40.15928c51ad8817787b3762a48040fb02.jpg

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.