Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Takie tam na nowy sezon do golfika :)

Co to za fela pochwal się :)

Felgi BCW 5x100 8,5J, modelu niestety nie znam, a internet też nie chce nic powiedzieć. Kupiłem je prawie po cenie złomu, ale były baaaaaardzo zmęczone. Głębokie wżery na rancie, utleniajacy się lakier na rotorze. Ogólnie odrzucały. Tak jak wtedy wszyscy mówili, że nie warto to teraz mówią, że warto bylo 3 ranty już wypolerowane i jestem dość zadowolony.

7ffaac1acd59bcc40be38fd5814335e7.jpg

 

Tak wyglądała ta najlepsza

3e690953c8acf019a18e4823c71b16fb.jpg

 

Wysłane z mojego HTC One A9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Powloka już na felach.

 

2017-03-31_12.58.52.jpg

 

Rewelacyjnie pracuje sie tymi aplikatorami carpro.

Zużyłem 1/5 produktu na 4 felgi.

Aplikatory mają świetną chłonność a zarazem oszczędną aplikację - rozprowadzanie.

Polecam do wszystkich powłok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzien wolny, trzeba było się zebrać i ogarnąć trochę Golfa:)

Standardowo mycie na dwa wiadra, piana od Tuningkingz, ADBL Cola, szyby ADBL GC, opony pianka od Koch Chemie, a na koniec QD Soft99 Luxury gloss do którego nie mogę się za bardzo przekonać na czarnej perle, bo wydaje mi się, że bardzo się maże, i cięzko jest go dobrze wyprowadzić, ale efekt jak najbardziej zadawalający jak na 3h pracy. Na aucie leżą jeszcze resztki HarlyWaxa, następna robota to ogarnięcie pod wosk i ponowna warstwa:) Efekt poniżej:

 

2hr2536.jpg

i1ac2e.jpg

20atkqs.jpg

73eyb8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi przygotowane do sezonu za pomocą Liquid Elements Dust Cracker, opony wyszorowane ExceDe Tire and Rubber Cleanerem którego bardzo sobie chwalę. A jako wisienka na torcie dressing trzymający do pierwszego deszczu, którego pół litra nie mogę przerobić od roku :)

IMG_20170330_180430_1.jpg

Na zdjęciu świeżo po aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dni, od piątku: malowanie tarcz i zacisków na kolor aluminium, mycie na myjce ciśnieniowej, dwa przejazdy K2 Spectrum po lakierze w odstępie 12 godzin, jeden przejazd tym samym środkiem po szybach, świetnie udaje niewidzialną wycieraczkę na przedniej, nałożenie K2 Bold na opony, odkurzanie wnętrza, nałożenie Poorboy's Natural Look na kokpit.

 

BzuFOxB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

702368 jako wisienka na torcie dressing trzymający do pierwszego deszczu, którego pół litra nie mogę przerobić od roku

[ref]wobbjack[/ref], mam ten sam problem. Mimo, iż też jeżdżę na 14" to po każdym użyciu, w butelce jakby nie chce ubywać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny się jeszcze ubiją, w sobotę założony świeży Eibach. Poza tym zdjęcie zrobione zaraz po zdjęciu samochodu z podnośnika ;) Dupa jest wysoko ale że względu na 4Control niżej nie będzie.

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.