Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Lać jakiś badziew z K2 do "disla" to raczej strzał w kolano. To jakiś tani badziew a jak wiemy te silniki nie lubią brudu czy nawet słabego paliwa. a co mówić coś z K2? co najwyżej aplikator piankowy może i robią dobry...

 

Szukaj coś w osprzęcie. Wtrsyki/świece itd. tylko nie wymieniał na oko tylko po diagnostyce. Bo to do tanich rzeczy nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre świece do e90 mnie kosztowały 200zł, były to Beru, gorzej z ich wykręceniem musisz uważać, ale świece to sobie najpierw pomierz żeby mieć pewność że są do wymiany, masz kabel żeby zobaczyć jakie masz błędy? bo jak błąd jednej, dwóch świec to są do wymiany, ale jak jest błąd 4 to sterownik najprawdopodobniej do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

688220 To pewnie te swiece sa do wymiany, ile to moze kosztowac ?

 

Polecam świece BERU, koszt to około 60 zł/sztuka. Jak chcesz coś do czyszczenia wtryskiwaczy to ostatnio dwa zbiorniki zalałem https://czarnepaliwo.pl/sklep/glowna/89 ... 0473l.html K2 sobie daruj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie było podobnie przed wymianą świec, nie grzała ani jedna i co najlepsze przed ładnych parę tygodni tak odpalał. Kręciłem dłużej a potem smród spalin. Pomogła wymiana świec, natomiast do czyszczenia wtryskiwaczy polecam produkt Millersa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzić błędy mogę za darmo, uczyłem się jako elektromechanik i jeżeli coś mi potrzeba zrobic czy sprawdzić to praktykujący tam uczniowie wszystko za darmo sprawdzają a nawet zrobią.

Filtr paliwa i powietrza jeżeli wyjmę to już by pasowało wymienić i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Co to za tematy na forum detailingowym? - Felgi, świece, paliwo - już nikt nie myje samochodu? :-]:-]

 

Hania w święta nawoskowana, niestety wyglądała strasznie :thumbdown:

 

2017-01-07%2013.47.13_zpsedzxuxrf.jpg

 

więc właśnie zaliczyła pierwsze mycie :)

 

2017-01-07%2015.34.32_zpsc0g5xnyh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori są mocno mniejsze i tak schowane ze całe spaliny idą na zderzak. Stad szkoda mi zderzaka, końcówki założone w takim wymiarze jak tłumik sportowy który można dokupić w salonie, i w końcu wypełnia porządnie zderzak bo dziury są w nim duże. Końcówki są schowane na równo ze zderzakiem, jedyne co to z boku mocniej widać bo zderzak się zagina i jest mocniej widać bok :) ale wiem ze to wszystkim nie będzie pasować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.