Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

dareme89 WoW :good: Już bez detalingu jest Super ta Mazda a teraz szczęka z podłogi obejrzałbym się;)

Slovak Akurat takimi dysponowałem :( Na pewno zakupie jakiś konkrecyjny Quick wax;) i położę dla porównania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dareme89 - pięknie wyszło. W ogóle strasznie mi się podoba ta CX-3.

Sam chętnie bym taką kupił, tyle że jak sobie skonfigurowałem w takim spasie jakbym chciał to wyszło coś koło 100 tyś :mrgreen:

Dzięki. Ja mam praktycznie full wersje bez pakietu safety i z dwoma kompletami kół wyszło 95. Patrząc na konkurencje to nic jest dużo za to co można do tego auta wsadzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w tych rejonach, brudny i tablice na WW to na 99,9999% mój :mrgreen: . Jak będziesz przejeżdżał i będziesz widział, że brudny pisz na num co chcesz - będę wiedział kto to. :kox: Często mnie tam spotterzy fotografowali w czerwcu (teraz juz nie bo kazdy z nich wie, że stoję w tym samym miejscu od rana do wieczora, od poniedziałku do piątku więc jak chcą zrobić foto to wiedzą gdzie iść i o której)

591c05c476bf.jpg

cf8943eb03d6.jpg

34c697f086fa.jpg

7672702c95a1.jpg

 

Tak na serio to samochód nie był myty przez ostatnie 4500 km czyli od około 2 miesięcy. Środek nie był ruszany od nowości. Muszę podjechac do Tomka #nadwawiadra bo ja nie mam już od bardzo dawna czasu, zeby posiedzieć przy samochodzie dłużej - tak jak bym chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]genesis[/ref], To już wiadomo czemu tak przysiadł :D

Przysiadł z wrażenia po obuciu w takie felgi :mrgreen:

 

Dodane po 19 sekundach:

[ref=#ff3366]genesis[/ref], To już wiadomo czemu tak przysiadł :D

Przysiadł z wrażenia po obuciu w takie felgi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumple mieli wczoraj przyjść na piwo. Jeden podjechał Matizem, bo ma daleko, a drugi mieszka ulicę dalej, ale przywiózł dupę E46... myślę - po cholerę autem, piwa się nie napije... ale długo w bawełnę nie owijał - zaraz zapytał: te, a umyjemy? :D Auto zadbane, więc Tuga, pianowanie, mycie na dwa kibelki, Sonax BSD, odtłuszczanie szyb i RainX (do Pajko: już w jednej warstwie :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.