Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

I też tak wyszło :) ,kolejność podana przez ciebie się zgadza,wszystko kupowane w sklepie z farbami po 26 za sztukę,plus szpachlówka papiery do czyszczenia i benzyna do odtłuszczania, razem wyszło ok 120 zł.

 

I to wystarczyło na komplet felg? Ciekawe jaka będzie trwałość takiej odnowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to wystarczyło na komplet felg? Ciekawe jaka będzie trwałość takiej odnowy?

 

Jakiś czas temu malowałem sprayem jedną felgę w Maździe 6 i powiem ci, że nie było widać różnicy ani w kolorze (dobierany pod kolor pozostałych felg) ani w trwałości. Jeździłem 3 lata z taką felgą i sprzedałem. Z tego co widzę, obecna właścicielka nadal jeździ na tych samych felach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej to malowałem felgi ale stalówki w cieniasie potem w clio i tylko podkład i baza,nie malowałem bezbarwnym a mowy o położeniu jakiegoś wosku na felgi nawet przez myśl mi nie przeszła :D ,trzymało się to znakomicie,a oto moja renia w dniu sprzedaży,trzy lata jakoś się trzymało :o

Kiedyś to były czasy tylko plak i wosk z Auchana :D ,ale odkąd znalazłem ten portal to dużo się zmieniło :good:

A co do pomalowania tym zestawem to podkładu wystarczyło na dwa razy,kolor na trzy a bezbarwnego położyłem dwa i jeszcze zostało.

 

http://imgur.com/d0NN8dQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzisiaj ale w ostatnich dniach zrobiłem pranie.

Jako pre spray VP Classic Carpet 1:10, ekstrakcja 1:80. Część ekstrakcja RM760.

Opryskiwacza Masner 1l, szczotka, odkurzacz Philips Thriatlon.

Nie jest super ale lepiej niż było.

Czarny podłokietnik szorowany w zlewie szczoteczką.

 

XON95KK.jpg

t7i1n2k.jpg

d1x8jDF.jpg

oZsbgUY.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, gość miał ją od nowości-2005r. Zwalał winę na 3 dzieci ale dla mnie to żadne wytłumaczenie. :D

Podłokietnik to wyglądał jak by był starty materiał a to tylko wtarty brud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J.w. nad zdjęciami: Jako pre spray VP Classic Carpet Cleaner 1:10 , ekstrakcja 1:80. Część ekstrakcją RM760

Opryskiwacza Masner 1l, szczoteczka, odkurzacz Philips Thriatlon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No porobilo sie troche :)

Moj galaxy troche odrzyl po zakupie :)

Alufelgi

Co było? Wole nie komentować. Poprzedni wlascicel nie myl i nie dbal o nie przez 8lat :// a szkoda.

Bylo: 2d91eac132e003f41f4ae20c774d74e8.jpg

Po zwykłym płynie z auchan do alufelg jest: 6b7010c010b5d500d97dbb5a9016912c.jpg

Wymieniłem tez meszek po 19latach :)

bdae4a5234bf37170a2507b1da937a9d.jpg

Upralem tez tapicerke. Wypozyczylem odkurzacz pioracy katcher puzzi 10 wraz z proszkiem i piekny efekt :)

Bylo: b482b830cb6b9217137983cae5bb2db3.jpg

Jest: 8c26150c39140a1ca26ae5251c5801ec.jpg

I tak samo naprawilem rozpadajace sie radio. Radio wypadalo i ramka odpadala. Po wlozeniu pendrive lub kabla aux to radio wpadalo do środka. A teraz sie wszystko trzyma.

789b015e1abdb812788f0e8cd2a2e981.jpg

I na koniec wielkie mycie auta porzadnie ok 2h zajęło samo mycie wraz z progami nadkolami ;)ba8e5909d438b16d028370bf48b82eb5.jpg23b57d9f9db6becce2be9547c1ec5e5d.jpgdc73409665cc63bb0fbf03fa38a72a00.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gesiu_15 widzę, że również używasz mikrofibry z WaxPro. Nie zostawia po sobie włosków/nie pyli? Bo moja strasznie mimo, że była wyprana w ADBL MW i wyczesana...

 

Ja piorę w occie i nie zostawia ani włoska :) Najlepsza fibra do Quick Detailerów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.