Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś samochód przygotowałem po zimie do wiosny :)

 

Na koła poszedł Autofinesse Gloss tyre dressing

Na lakier AIO Cherry glaze następnie wosk SOFT 99 king of gloss

a na dach Finish Kare

na plastiki Nielsen Super a shine

 

Zdązyłem 5 minut przed burzą xD

 

c8bdcfebbbe9.jpg 9ad9b6dcb6f5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dementor, tak z Olkusza. No powiem Ci, że te moje tuleje trochę się różniły od oryginału. Wymiarowo były większe i nie byłem pewny czy są do mojego auta, ale pasują. Wykonanie też jakieś dziwne, bo jedna była ładna a druga miała ślady jakby ją ktoś z formy śrubokrętem wyciągał i była lekko zdeformowana.

 

mati73, to tylko tuleje stabilizatora także wielkich różnic nie czuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dementor, ja wymieniałem w Vectrze tuleje wahacza na te z MPBS. Wstawiłem niebieskie, czyli najtwardsze i różnica ogromna :) Auto się lepiej prowadziło, ale na nierównej drodze plomby z zębów wypadają - nie polecam do cywilnych aut, mimo że lubię jak jest twardo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszek robil znajomy tapicer który obszywal kierownice. Zrobiony na oryginal wlacznie z kolnierzem na którym opiera sie na drazku zaraz pod gałką. Od razu okleil go na oryginalnej ramce. Koszt mieszka smieszny bo 30zl

 

 

 

Impex no i? :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko "Ja", i nie do końca "dzisiaj" ale w ostatnim czasie znajomy lakiernik pomalował mi tylny zderzak ( dużo rysek.. ogólnie był dojechany ), i zabezpieczył podwozie + ranty błotników przed rdzą ( tzn usunął to co się pojawiało .. w sumie jak na swoje lata to ilość rdzy była imponująco niska, no ale z drugiej strony wszystko robiłem aby tak było.. )

Operacja wykonana tak jak go o to prosiłem :good: , dodatkowo wreszcie założyłem oryg. hak ( nic nie widać jak jest złożony ) ( zabierałem się za to od czasu kiedy kupiłem czarnuszka :kox: )

 

VbAeO9L.jpg?1

Ncbv4TI.jpg?1

90DGrio.jpg?1

8CLI0WT.jpg?1

IWntfzw.jpg?1

k49ZFTG.jpg?1

tcPVqIC.jpg?1

 

Końcówki rury wydechowej też ogarnąłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę postów wcześniej pisałem o serwisie olejowym w swoim aucie i o zalanym do nowego filtra preparacie Liqui Moly Diesel Spulung do czyszczenia wtrysków aby silnik pochodził na nierozcieńczonym LM-ie. Muszę przyznać, że ten środek robi robotę (wcześniej zalewałem to do baku ale korekcje jakoś specjalnie się nie zmieniały).

Do tej pory moje korekcje - rozgrzany silnik - kształtowały się (maksymalne odchylenia) na poziomie -1,1 do +1,0.

Teraz wygląda to następująco:

 

Pomiar robiony już na rozgrzanym silniku. Generalnie jestem pod bardzo pozytywnym wrażeniem.

Pozostałe parametry też ok.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę postów wcześniej pisałem o serwisie olejowym w swoim aucie i o zalanym do nowego filtra preparacie Liqui Moly Diesel Spulung do czyszczenia wtrysków aby silnik pochodził na nierozcieńczonym LM-ie. Muszę przyznać, że ten środek robi robotę (wcześniej zalewałem to do baku ale korekcje jakoś specjalnie się nie zmieniały).

Do tej pory moje korekcje - rozgrzany silnik - kształtowały się (maksymalne odchylenia) na poziomie -1,1 do +1,0.

Teraz wygląda to następująco:

 

Pomiar robiony już na rozgrzanym silniku. Generalnie jestem pod bardzo pozytywnym wrażeniem.

Pozostałe parametry też ok.

Pzdr.

 

Ok przekonałeś mnie :kox: Skusze się przy nastepnej wymianie oleju/filtra paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New Scratch Clear Wax-Mirror Finish SOFT99

 

[mod=Justyna]nie cytujemy zdjęć[/mod]

 

Napisz coś więcej o tym produkcie, jak go nakładałeś? maszynowo czy ręcznie? rozumiem że wszystko co przykryje to hologramy? Mam do zrobienia korektę na czarnej hondzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj mycie na 2 wiaderka merca a po wysuszeniu wskoczył blackfire crystal seal .Aplikacja w 20 min ,coś tam też przymaskował ale look świetny i kurzu nie ciągnie w ogóle :good:

Robiłem nim wczoraj rano seja i po deszczu dalej czysty i nie zakurzony:)

4iQJ2a8.jpg tak to wyszło :) a zdjęć merca na razie nie ma :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.