Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

booohal, nie ma soczewki. Na ścianie odcięcie jest widoczne. Jak będę miał jakąś równą ścianę to zrobię fotkę.

 

kaju77, to jest ten sam zestaw, który ma KRD. Miałem je założone w Mondeo, ale tam miałem soczewkę z fabii 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu pogoda i czas pozwoliła umyć brudaska bo serce bolało jak wchodziłem do garażu..pierwsze mycie od 23.12... SG Snow Fruit Foam, potem Megs NXT na dwa wiadra i na koniec nowy QD1 od ADBL. Na oponach Endurance Megsa.

 

be5eb685d6ca71a3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crockett84, daj znać jak wrażenia, też muszę zmienić klocki bo białe felgi

 

Lepsze hamowanie, cichsze i nie pylą.

 

Ja bym się zgodził tylko do ostatniego. Klocki twardsze gorzej hamują i piszczą.

 

Na razie zrobiłem na tych Juridach ok. 1 500 km ale jestem bardzo zadowolony. Samo pylenie ciężko ocenić bo na zimę mam stalówki + kołpaki ale wydaje mi się, że jest dużo lepiej. Nie piszczą w ogóle (a seryjne Suzuki potrafiły czasami) a i samym hamowaniem jestem zaskoczony. W porównaniu do seryjnych Suzuki, które miałem nie ma absolutnie żadnej różnicy - niezależnie czy są rozgrzane czy nie. Samo pylenie będę w stanie ocenić lepiej jak założę alusy na lato.

Tym niemniej jakbym miał kupować po raz drugi to na pewno bym się zdecydował.

 

Jak ci sie to autko sprawuje? Moze być PW.

 

Poszedł priv, generalanie na razie zupełnie bezproblemowo - jako auto do miasta zdecydowanie polecam. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Zmieniłem dzisiaj sam zawieszenie na CUPowskie, ale to auto się prowadzi :kox::D

 

Nikt nie podłapał tematu, to ja sie pytam: foty? Wrażenia? Akcja Poznań? :mrgreen:

 

Fot nie ma bo teraz to koza i przypał :mrgreen: ale jazda to miazga, nowe auto :D Poznań wiadomo, niech tylko podadzą kalendarz na ten rok 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.