Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, taka mała relacja z odświeżenia lakieru w bardzo fajnym Passacie całkowicie zajechanym przez myjnie automatyczne. Zdjęcia zamieszczam w tym dziale ponieważ wg mnie relacja byłaby zbyt uboga w PSB. Kolor samochodu jak widać na zdjęciach początkowych to czarny MAT :D później nabrał blasku ;-)

 

Materiały użyte:

-polerka DA Krauss 900W

-różne gąbki flexipad i NAT

-pasta Meguiars DA Microfiber

-Koch antihologram

-IPA, glinka

-Nielsen Brilliance

-wosk Collinite 476

 

Lv36qO.jpg

e714xd.jpg

VMlGDW.jpg

87qCV6.jpg

Tg3ZKO.jpg

j5PCoL.jpg

1Xydp1.jpg

BMf2ke.jpg

DSCScH.jpg

UMn4f2.jpg

rQe3Ds.jpg

Jxnj3K.jpg

gLFupH.jpg

Bi2inA.jpg

hB8ooj.jpg

YsTUDa.jpg

AMAgoI.jpg

8n29Xs.jpg

fXqD8G.jpg

iIj9YZ.jpg

P939xs.jpg

CeWR8U.jpg

K1Isou.jpg

xQkdMB.jpg

MjU9FN.jpg

UvN1vP.jpg

knfsnM.jpg

VpsXHf.jpg

GkO9WA.jpg

qsjnIE.jpg

JUnWUN.jpg

dF6pQJ.jpg

khew5G.jpg

eg46vI.jpg

cawiTS.jpg

yzvVG4.jpg

o30Qrz.jpg

gkh50P.jpg

 

 

Efekt w miarę jest, ale do pełnej korekty daleko ze względu na MEGA twardy lakier i ubogi zestaw detailingowy. Pozdrawiam

 

PS. Sorki za jakość zdjęć, ale w planach mam już zakup lustrzanki i będzie lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pastuch to pastuch.

 

Dawaj Lublina :kox::kox::kox:

:lol:

Robol musi być robolem ;) Lublin ma serwowane mycie zawsze na wiosnę :D

A tak nawiasem mówiąc jest na sprzedaż jakbyś był zainteresowany.

 

Kozak robota

Niestety zdjęcia są fatalne i nie oddają całego uroku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KWAN, :shock:

pierwsze co mi przychodzi do głowy to.., że od teraz mam nową wizję tak zniszczonego czarnego że wygląda na czarny mat.

Ja myślałem że mój pojazd po zakupie był matowy ... :kox:

 

Świetne 50/50 !! Mimo że do pełnej korekty dużo brakuje i jest to trochę bardziej odświeżenie lakieru niż korekta to różnica w efekcie "przed - po" ogromna :song: nie to auto ! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KWAN, udało sie sprzedać dwa, jeszcze Andoria na placu, więc "uważaj z kim tańczysz", ja to trochę lublinowy perełkarz :mrgreen::mrgreen:

 

Ale przyznasz, ze na tym lakierze 50/50 by wyszły mega :P Pomyśl o małym zamieszaniu ;)

 

Co nie zmienia faktu, ze takim namleczkowanym to bym 3 razy dziennie po chleb jeździł, żeby każdy w mieścinie widział :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze nie piszcie, ze lustrzanka robi lepsze zdjecia... Az boli jak przy co 2 poscie sorry za jakosc ale jak kupie lustro to wtedy...

Zgodzę się z Tobą, z tym że ja robiłem foty 5 Mpix aparatem w telefonie i dlatego tak napisałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompakt na automacie jest tak samo dobry jak lustro w automacie.

Tak na prawdę jak się inwestuje w zakup lustrzanki to nie po to, żeby robić nią zdjęcia na automacie.

W kwestii tego Paszczaka - niekiepsko zajechany szczur był z niego. :shock: Jego chyba faktycznie myli papierem ściernym 2500-3000. Różnica teraz kolosalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzień na bezdotyku :mrgreen: Z MINI i X3 update za chwilę się pojawią w dziale testy, a Sireusz biednie, więc tutaj. Sam nie pamiętam kiedy kładłem karboniusza na cf pro, ale z 2 miesiące temu na pewno. Jak na prawdziwego pasjonate, od tamtego czasu nie myłem ręcznie :kox: Zimowe ogórki już też na aucie :D

 

IMG_0254.jpg

 

IMG_0255.jpg

 

IMG_0256.jpg

 

IMG_0257.jpg

 

Dostał z SnowFoama Combo, potem spłukałem i lala :mrgreen:

 

IMG_0258.jpg

 

IMG_0259.jpg

 

IMG_0260.jpg

 

IMG_0261.jpg

 

IMG_0262.jpg

 

IMG_0263.jpg

 

Już ma nie być ciepło, więc następne na mycie ręczne sobie poczeka trochę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.