Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździsz na podobnym zestawie czy jesteś znawcą googla?

nie jeżdżę na czymś takim i nigdy nie będę, miałem okazję przejechać się jako pasażer i tyle mi raczej wystarczy. Dla mnie to nie wygląda estetycznie. Tyle mam na ten temat do napisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudek_t, twardym trzeba być :D osobiście bym tak nie zrobił nigdy w mercu bo to trochę krzywdzące by było dla tego auta ale lekka gleba i fajne koło jak najbardziej.Żadnych ciemnych szyb ani dokładek czy innych wiejskich rzeczy i można się kulać.Naciągi fajne ale do beemek i vw.

Kurde.. a mi się nawet w mercach podoba..

ee6eb141d9772533med.jpg

5b09fd3a2e68a270med.jpg

 

Dodane po 11 minutach 25 sekundach:

Jeździsz na podobnym zestawie czy jesteś znawcą googla?

nie jeżdżę na czymś takim i nigdy nie będę, miałem okazję przejechać się jako pasażer i tyle mi raczej wystarczy. Dla mnie to nie wygląda estetycznie. Tyle mam na ten temat do napisania.

Widzisz..do tych opon i felg jeszcze dochodzi zawieszenie.. jak się jeździ na czymś za 7 stówek to czego się spodziewać.

Jeśli ktoś uważa że bezpiecznie się na tym jeździć:

4d0d6ec2edee1a3emed.jpg

to jak się tym da w takim razie driftować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny zestaw, do B6 :)

Lubię auta, na glebie, z szeroką felgą i naciągiem :) Ale osobiście nie odważyłbym się czegoś takiego uskuteczniać w Daily Driverze , ze względu na miejsca w jakich parkuje :/

 

A co do BMW Muska, to on w ogóle łamie stereotypy :D O szerokiej stali też kiedyś pisali, że nie da się na niej ścigać driftować itp. , a On w swojej E36 driftował na szerokiej stali i pokazywał, że zrobiona porządnie wcale się nie łamie, a opony z naciągiem, z nich nie spadają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabiello pisze:

foxy82 pisze:

Jeździsz na podobnym zestawie czy jesteś znawcą googla?

 

nie jeżdżę na czymś takim i nigdy nie będę, miałem okazję przejechać się jako pasażer i tyle mi raczej wystarczy. Dla mnie to nie wygląda estetycznie. Tyle mam na ten temat do napisania.

 

Widzisz..do tych opon i felg jeszcze dochodzi zawieszenie.. jak się jeździ na czymś za 7 stówek to czego się spodziewać.

Jeśli ktoś uważa że bezpiecznie się na tym jeździć:

 

to jak się tym da w takim razie driftować?

ok, a teraz odpowiedz mi na pytanie, ile razy droższy był jego zestaw w tych bmw od twoich? Począwszy od opon, przez felgi kończąc na pełnym zawieszeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to naprawde nie ma sensu, zawsze bede zwolennicy i przeciwnicy wszystkiego i nie mamy na to wplywu. Temat jest o tym co sie zrobilo, wiec wrzucilem fotki temu odpowiadajace, nie ma po co rozkrecac gów no bu rzy ! :song: to ma sie podobac mi przede wszystkim, ale jak trzeba to slowa krytyki i wytkniecia tez sie przyjmie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem o co Wam chodzi... Z nam masę ludzi którzy jeżdżą na naciągach i na hardkorowych naciągach, auta użytkowane normalnie jako daily i nic, nigdy, nikomu się nie stało z tymi oponami. :roll: Najlepiej byłoby zakończyć ten temat. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania, że bezpieczeństwa zero na naciągu. Co innego dobra letnia opona w zime. Taka to nawet w śniegu i lodzie pojedzie, a jak założysz szerszą o jeden rozmiar niż producent przewiduje to trzyma sie, że hoho :kox::kox::kox:

Hahah, mistrz :D

 

Zawsze najwięcej do powiedzenia mają Ci co nigdy na czymś takim nie jeździli i nigdy nie mieli okazji potestować coś takiego na dłuższą metę :wallbash:

Po 3 sezonach doświadczenia przyznaje racje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu xD kropek dostał dzisiaj pierwsze, poważne mycie :)

 

Całość umyta tenzi truck, później szampon, detale w pędzelek, wnęki kół z grubsza umyte, pod gumowym nadkolem była niezła łąka :) całość zabezpieczona woskiem... Komora dostała tez porcję apc, wnęki juz wcześniej zrobione, do tego lampy na szybko ręcznie przepolerowane o zaczyna to jakoś wyglądać :) tylne wnęki zabezpieczone środkami bolla żeby przez zimę nie poszło dużo dalej a ja wiosnę juz umówiony blacharz i l lakiernik :)

 

b57913fbe7dd13a5deb0c85cb4c566a7.jpg202930641be1008dab502f6fed7e31cf.jpg7b7d614ebbb3a859a6c4d12aa097b43d.jpg19351781ef26055ea0623fcde58266e9.jpgf3a1241617d192183cfe24151fcd6c02.jpg7c1972f4d28a1fe91333cc7135b8dc23.jpgc6b6c2fb4e348b1a792fec50e4f11b71.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki narazie nie chce ruszać... Pod nimi będzie inny kolor czerwonego a i tak już jest 50 shadows of red :)

 

Japońskie Tico tylko znacznie lepsze :D nawet grzane lusterka ma :D na przyszłe lato będzie korekta wiec wtedy będzie to dopiero wyglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam z 15 lat temu takiego accorda kupił sąsiad...całe osiedle nie mogło się napatrzeć na te auto bo na tamte czasy gdzie królowały gofry 3 i fiaty to taka honda ryła głowę :) Do dziś te auto budzi u mnie respect,zwłaszcza jak zadbane-slowem pożądna japońska limuzyna...nie to co te plastikowe toyoty z tamtych lat bez polotu :) czy passaty cięte od kątownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.