Skocz do zawartości

Gyeon Q2 MOHS


Geno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

geno, psiknij Rapidwaxem. U siebie to zrobilem ostatnio i dzis kopara mi opadla. Kropelkowanie na poziomie Zymoli, a aplikowany byl ponad 3 tygodnie temu zaliczajac przez ten czas ze 2 proszki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

geno, psiknij Rapidwaxem. U siebie to zrobilem ostatnio i dzis kopara mi opadla. Kropelkowanie na poziomie Zymoli, a aplikowany byl ponad 3 tygodnie temu zaliczajac przez ten czas ze 2 proszki :)

 

krd - piszesz o Rapidwaxie - czy posiadasz starą wersję czy nową? pytam bo jestem na kupnie i ktoś kiedyś napisał że ta nowa to nie to samo co stara?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zaśmiecać tematu - mnie chodzi o ten najnowszy który jest w sprzedaży bo chciałem go kupić, ale zanim to zrobię to chciałem się dowiedzieć czy nie odbiega od poprzedników. Przepraszam za zaśmiecanie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Przeczytaj na etykiecie powinno być napisane, ja jutro odbieram auto ze świeżym lakierem i 2 tygodnie bez mycia auta i jakiegokolwiek dotykania. Też będę kłaść powłokę i lepiej poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dobrze, że napisałeś. W sumie będzie, tylko że od aktualizacji z kwietnia auto nie było myte ręcznie. Podjadę na bezdotyk, poleję wodę i... Za każdym razem robię takie oczy :shock: Powłoka nadal siedzi, szklistość rewelacja, wygląd super, odprowadzanie wody lepsze niz w świeżym Glacierze u mnie na aucie. Strach pomysleć co będzie jak umyje ręcznie :mrgreen:

 

W tym tygodniu postaram się wyskoczyć na bezdotyk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś wysłać foto jak wygląda powloka tuż przed docieraniem lub dokładnie opisać kiedy zacząć docierać.

Ja u siebie położyłem i na bokach jest super na masce i dachu nie ma śladu.

Dodam że minęło 2 miesiące od aplikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy podczas aplikacji poszło coś nie tak bo powłokę kładł świeżo po korekcie mój zaufany detailingowiec. W każdym razie coś z pewnością było nie tak albo z samą powłoką albo z samochodem bo po 3 miesiącach było tak jakby nigdy nic nie było. Fakt, przez pierwsze tygodnie był szał ale to trwało chwilę :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie SV po 5 dniach stania na zewnatrz w Zakopanem kompletnie nie kropelkowal i wyglądał dramatycznie, 2 mycia, odsmolenie i nareszcie auto zaczyna sie domywac na bezdotyku.

 

MOHS nadal dobrze leży na aucie, w weekend postaram sie nagrać cos z bezdotyku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś wysłać foto jak wygląda powloka tuż przed docieraniem lub dokładnie opisać kiedy zacząć docierać.

Ja u siebie położyłem i na bokach jest super na masce i dachu nie ma śladu.

Dodam że minęło 2 miesiące od aplikacji

 

W tym wątku dobrze to widać: viewtopic.php?f=144&t=16536

 

Docierać powinno się prawie od razu - zresztą wszystko jest opisane w instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.