Skocz do zawartości

GYEON Q2 PRIME KIT


Geno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Wtrącę swoje niechciane i czepialskie uwagi : w przypadku combo powłoki z dedykowanym "QD" (Reload,Cure,C2 etc etc.), ciężko powiedzieć, że kropelkuje TYLKO to co jest na wierzchu. Te produkty są zaprojektowane żeby się ze sobą łączyć, i to co widać to właśnie połączenie Prime i Cure w tym przypadku. Zgadza się, sam Cure też ładnie daje radę, ale nie ma opcji żeby po miesiącu i 1000km pokazywał to co widać wyżej na zdjęciach i filmiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to mamy i tutaj update po 2000 km ;) Zdjęć przed nie mam, ale można wierzyć na słowo, że był brudny. Od tego poprzedniego update widział tylko deszcz, błoto i codzienną jazdę, bez mycia w jakikolwiek sposób.

 

Filmik krótki, bo dziś wszyscy nagle poczuli chęć mycia na bezdotyku :kox:

 

 

I zdjęcia :

 

20141026_141222.jpg

 

20141026_141230.jpg

 

20141026_141238.jpg

 

20141026_141245.jpg

 

Tak samo jak w przypadku MOHSa, czekam dalej, bo ciągle za dobrze to wygląda :mrgreen:

 

Domyty idealnie tylko samym proszkiem z myjni + woda na koniec, zero zacieków, plamek itd. Za całe 8 zł obleciałem całe auto i jeszcze zostało czasu na nagranie filmiku. Nie brudzi się tak na codzień, szklistość i śliskość świetne, nie mam się do czego przyczepić  :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Widzę duże zainteresowanie tematem, więc dorzucam update po 3000 km i 3 miesiącach. Jak część z Was wie, fura stała ostatnie 2 tygodnie w serwisie, potem była cała zakurzona, o dziwo nikt jej nie umył ( aj te standardy BMW :mrgreen: ). W sumie może to i lepiej, nie wpłynie to na wyniki testu.

 

Zdjęć nie cykałem, ale mam filmik. Ja tam nadal jestem mega zadowolony, tym bardziej, że od update nie myłem auta ręcznie i nie ma jakichkolwiek problemów z domywaniem ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

impex, tak jak napisałem w temacie w luźnych, praktycznie nic. Na szybach leży więcej tej mgiełki, niż na całym aucie. Jak postał w suchym garażu to domyty jak po ręcznym myciu :dontknow:

 

Od piątku będę luźniejszy, jak się uda może umyję ten i iksa ręcznie, coś wodą poleję, jakieś update zrobię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie ? Zawsze słoiczki KRUL, woski, bez powłoki bo powłoki to zło. Tomek z DS mnie zwerbował, nałożysz, popatrzysz i się przekonasz. Tak mnie przekonał, że MOHSa dokupiłem, położyłem i obie fury jeżdżą zabezpieczone, po bezdotyku wyglądają jak świeżo namleczkowane, nie brudzą się tak mocno, rewelacja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walić te słoiczki, każde moje auto będzie zapowłokowane :kox::kox::kox:

Nie bluźnij :kox::kox::kox::lol:

A na serio to wygląda na prawdę dobrze :good: , sam mam u siebie G CanCoat i mimo że jest to zupełnie inna powłoka to tez jestem pod wrażeniem jak się zachowuje. Mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie czy powłoka chroni przed powstawaniem mikrorysek, czy w słońcu coś widać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, wedlug Ciebie MOHS tez jest tak łatwy w aplikacji?? bo mam dylemat który zestaw kupić, MOHS czy PRIME KIT

 

MOHS w aplikacji jest jeszcze łatwiejszy. Lepiej mi się go docierało, na pewno dużo delikatniej. Tylko trzeba mocno uważać, żeby na pewno wszystko dotrzeć. Potem jest lala ;)

 

Czy chroni przed ryskami nie mam pojęcia, bo w sumie na lakierze nic nie ma, muszę umyć ręcznie i dopiero posprawdzam na bokach, tylnej klapie czy przy klamkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.