Skocz do zawartości

Renowacja kierownicy skórzanej.


multirenowacja

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.04.2023 o 00:26, lukas22 napisał(a):

@yas No właśnie chciałem wszystko w oryginale.. średnio mi się podobają te obszyte kierownice. 

To chyba nigdy w życiu nie widziałeś porządnie obszytej kierownicy. 

Do renowacji na same materiały wydasz niewiele mniej, z czego oczywiście wykorzystasz jakiś tam procent, a efekt i tak nie będzie w połowie tak dobry jak przy nowym, dobrze wykonanym obszyciu.

Jeśli dobrze widzę to jest to Honda. Tam niestety jakość użytych materiałów pozostawia wiele do życzenia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 1.04.2023 o 17:47, lukas22 napisał(a):

Czy ktoś używal zestawu do renowacji z strony renowacjaskor? Kupiłem auto z zniszczoną kierownicą od obrączki, cała reszta wygląda jak z salonu.. ewidentnie trzeba szpachlować, zestawy z colourlocka są drogie.. nie wiem czy nie taniej by mnie to wyszło jakbym to komuś zlecił. Doradzi ktoś coś? 

 

Po renowacji kierownica będzie jak nowa i w oryginale. Trwałość przeważnie lepsza niż oryginał, który jest kiepskiej jakości.
Dobra renowacja to koszt 250-350 zł
Gdybyś chciał wykonać to samemu to koszt zakupu wszystkich produktów przewyższy koszt renowacji w wykwalifikowanej pracowni.
Produktami do renowacji (zestawy dla Kowalskiego) nie zrobisz tego idealnie i naprawa nie będzie tak trwała.
Oczywiście zawsze można obszyć ale jak już wiesz, to ingerencja w "oryginalność" pojazdu.

Kwestia priorytetów ;-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 27.05.2023 o 17:48, Polina napisał(a):

Gdzie taka cena? Mnie obszycie na nowo kosztowało 600zł 😞

W tym tygodniu robiłem kilka wycen na obszycie nowo zakupionej kierownicy.

Nie wiem gdzie Cie tak skroili, ale u mnie wyszło 299 zł za pełne obszycie (skóra pikowana i gładka).  Wykonanie i sam kontakt z firmą mega i polecam każdemu.
Nie wiem czy mogę tutaj wstawiać takie info, ale zerknij na PFI car styling.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja do czyszczenia licówki, jak i do zamszu używam mydła glicerynowego. Po wyschnięciu na skórę licową nakładam tłuszcz i krem (takie w słoiczkach), a zamsz pryskam olejem w sprayu i impregnatem, żeby nie przemakały. Wszystko poza mydłem kupuję w CCC, marka Coccine, i mi się sprawdza

https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/kody-rabatowe/ccc

W ccc często można kupić coś na dobry kod rabatowy 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.