Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też na pewno brak żadnych akcji serwisowych na auto do wykonania.

Kiedyś już miałem pierwsze objawy - nie chciał mi zadziałać klakson przy włączonych światłach i lewa rolka sterowania radiem, ale to była jednorazowa sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele niechcący przytuliłem pszczółkę ramieniem do siebie, pszczółka się odwdzięczyła i "pocałował". Sporo razy dziabnęły mnie osy i nigdy jakiś dziwnych reakcji. Od wczoraj łapa jak u Pudziana i generalnie złe samopoczucie, dziś wizyta u lekarza, Dexaven dożylnie i za bardzo nie widzę poprawy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele niechcący przytuliłem pszczółkę ramieniem do siebie, pszczółka się odwdzięczyła i "pocałował". Sporo razy dziabnęły mnie osy i nigdy jakiś dziwnych reakcji. Od wczoraj łapa jak u Pudziana i generalnie złe samopoczucie, dziś wizyta u lekarza, Dexaven dożylnie i za bardzo nie widzę poprawy :(

 

 

Oddałeś jej szybko, ona gorzej skończyła :lol::mrgreen:

 

Na początku źle to nie wyglądało ale teraz :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj umyć Forda i wstawić do garażu na odswiezenie lakieru.

No i wstawilem...ale bez mycia z padniętym rozrusznikiem.Ucichł dzisiaj.

A wykręcić go i wyjąc to ja pierdzielę, co się nakląłem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wyciągaliśmy kiedyś alternator w moim.....jeszcze bardziej prze..ne :D (niz ten rozrusznik)

Alternator w okolicy prawego kola a 1 ze srub odkręcalismy po zdjeciu lewego kola...po zastosowaniu ponad metra przedłużek. Wtedy brałem chłopaczka do pomocy bo sam nie mam nerwów do czegoś takiego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec z kolekcjonowaniem złomu. :wallbash:

 

Sytuacja z Evo IV mnie już rozwaliła całkowicie i wyleczyłem się z kupowania "klasyków" z lat 90.

 

Mimo, że wybrałem najbardziej profesjonalną firmę do przełożenia i ogarnięcia tego auta to od początku są same problemy:

 

- prace miały trwać miesiąc - auto zawiozłem w połowie lutego - w dalszym ciągu go nie mam

- wyświetlacz działał idealnie - już działa w połowie

- ABS i AYC nie miały żadnych błędów i działały - ABS już nie działa, sterownik od AYC jest spalony i pompa nie działa :kox:

 

Albo to jakiś wał, albo wielki pech. Pewnie nowy dyfer z Evo VII też się zaraz zepsuje. :roll:

 

Teraz już wiem dlaczego ludziska jak mają oddać auto gdzieś do naprawy/budowy to na samą myśl rzygają tym. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozłożyłem swojego Galaxy S żeby poprawić taśmę od wyświetlacza, a teraz nie chce się włączyć, ale normalnie ładuje i wyświetlacz działa :wallbash: Szybkie śniadanko i ogień na tłoki do serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde to faktycznie przykra sprawa. Ale wydaje mi się, że skoro oddawałeś wszystko w stanie działającym to w takim samym powinni Ci oddać. Jeżeli nie po dobroci to na drodze prawnej można żądać żeby było tak jak w stanie początkowym.

 

[ Dodano: 4 Lipiec 2014, 10:04 ]

ogień na tłoki do serwisu.

 

Z tym to uważaj bo za chwile znowu będziesz pisał w dziale "co mnie wkurzyło" i "co zrobiłem dzisiaj przy swoim aucie" :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, siemens A60 może być? Mam go gdzieś w czeluściach szafy :mrgreen: Zawiozłem denata do serwisu pełnym ogniem, reno dojechało szczęśliwie, więc jakiś plus. W nagrodę dolałem trochę papu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rychu, co jak co, ale nigdy oleju mi nie żłopał ani nie produkował :mrgreen: Nawet po trasie z prędkością 190 km/h nic na bagnecie nie ubyło :mrgreen: Oczywiście byłem przejechać się po niemieckiej autostradzie żeby nie było 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.