Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Jedynym wyjściem jakie na ten moment jest to tryb incognito. Wtedy wszystko działa ok, kasowanie danych chroma nic nie daje. Lipa z tym YT. Odkąd pamiętam zawsze po jakimś czasie YT przestawał mi współpracować z chromem. Na 2 kompach miałem tak samo :/ Nie będę robił formata dla samego YT.

 

 

Edit.

 

Wszystko działa :D Chrome ma funkcje resetu i po jej użyciu zaczął działać idealnie, więc jakby ktoś miał problemy to polecam jej użycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wszystko działa :D Chrome ma funkcje resetu i po jej użyciu zaczął działać idealnie, więc jakby ktoś miał problemy to polecam jej użycie.

 

A możesz podpowiedzieć gdzie tego szukać?

U mnie też cuda się dzieją z tą przeglądarką :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas korzystam ze starej wersji opery. Z Chroma tylko do allegro i yt bo na niej działają najszybciej więc dla mnie trochę to dziwne ;)

 

Tyle że u mnie na bieżąco jest czyszczony system, pliki tymczasowe i rejestr, więc zawsze mam świeży system i nic nie ma prawa spowalniać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wizycie z 4 msc córeczką u lekarki z morfologi wyszło że ma AZS (atopowe zapalenie skóry) i teraz zacznie sie szukanie na gwałt dobrego alergologa i dermatologa oraz rezygnacja z karmienia piersią na rzecz mleka dla alergików częściowo refundowanego... Masakra, ciekawe jak biedulkę to swędzi ewent boli bo przecież nie powie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wizycie z 4 msc córeczką u lekarki z morfologi wyszło że ma AZS (atopowe zapalenie skóry) i teraz zacznie sie szukanie na gwałt dobrego alergologa i dermatologa oraz rezygnacja z karmienia piersią na rzecz mleka dla alergików częściowo refundowanego... Masakra, ciekawe jak biedulkę to swędzi ewent boli bo przecież nie powie...

 

Wysłałem Ci PW w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano jazda do pracy z checkiem i mułowatym autem bo kuna znalazła parę nie zabezpieczonych środkiem odstraszającym kabli a wieczorem wracając od mechanika niespodzianka w postaci kilku cm śruby w oponie :wallbash: a wczoraj miałem urodziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano jazda do pracy z checkiem i mułowatym autem bo kuna znalazła parę nie zabezpieczonych środkiem odstraszającym kabli a wieczorem wracając od mechanika niespodzianka w postaci kilku cm śruby w oponie :wallbash: a wczoraj miałem urodziny

 

Jak tak to wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i radośći :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwuje ta ciagla walka górników i jacy oni biedni, mam znajomych górników i jak oni palacza to masakra, a pensja co miesiąc ok5 tys na rękę plus trzynastki czternastki barborki i inne cuda o których zwykly zjadacz chleba może zapomnieć,

A jeszcze państwo do tego balaganu ciągle doklada,yhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwuje ta ciagla walka górników i jacy oni biedni, mam znajomych górników i jak oni palacza to masakra, a pensja co miesiąc ok5 tys na rękę plus trzynastki czternastki barborki i inne cuda o których zwykly zjadacz chleba może zapomnieć,

A jeszcze państwo do tego balaganu ciągle doklada,yhh

+100

 

Wyslane z Galaxy TAB S przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frankowicze to akurat osobna para kaloszy bo na chwile obecna z naszej kieszeni nie idzie kasa za czyjes niemyślenie.

A ogolnie to całe zamieszanie z frankiem bo poszedl w góre, biora kredyt na 30-35 lat to musza byc ludzie swiadomi ze sa wachania waluty i za 2-3 lata franek moze byc po 2.5 i wtedy beda cieszyc koparki ze Ci co brali w złotówkach to źle mysleli ekonomicznie.

Prawda jest taka ze jak by byl franek po 1.5 to by nikt szumu nie robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kredyt we franiu i co... mam wyjeb..e. Rata mi wzrośnie o jakieś 300 pln, budżet będzie jeszcze bardziej napięty. Trudno, brałem to pod uwagę. Najlepsze jest to, że gdybym miał kredyt w pln to płaciłbym ratę o około 100-200 pln wyższą - więc i tak jeszcze wychodzę na swoje. Aczkolwiek nie jest przyjemne jak przy podpisywaniu umowy franiu stał po 2,2 a teraz 4,2.

 

A co do górników... to też mnie wkurzają, ale jeszcze bardziej związkowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kopalniach rządzą związki zawodowe i to te związki walczą w tv.

Kopalnie są nie rentowne też z powodu związków które mają pośredni wpływ na wzrost kosztów wydobycia. W historii było już kilka przypadków zamknięcia zakładów przez akcje związkowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek nie jest przyjemne jak przy podpisywaniu umowy franiu stał po 2,2 a teraz 4,2.

Ale pamiętaj, że stopy % teraz w porównaniu do dnia zaciągnięcia kredytu, spadły do zera więc... ;) Ja na ten przykład w tej chwili będę płacił +/- taką ratę, jak obliczyli mi przy symulacji w dniu zaciągnięcia kreski ;)

 

Kredyty bierze się w walucie jakiej się zarabia

A niby dlaczego? Biorę w takiej jak mi wygodnie, po co przepłacać na racie skoro można uzyskać lepsze warunki? Jeśli ktoś nie bierze pod uwagę ryzyka wahań waluty, to może w ogóle powinien zastanowić się czy brać kredyt? W PLN też nie masz stałego oprocentowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.