Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

manio49, nie co trzy dni :mrgreen: na prawdę nie wkładam w ten samochód dużo. Nowy akumulator to chyba nie wydatek, który się powtarza co miesiąc. No i po 12 latach miała prawo rozlecieć się masa, na którą leci błoto, woda i inne dziadostwo. Alternator ma też pewnie 12 lat, przez które nie był ruszany. Łożysko kosztuje chyba coś koło 10 zł, szczotki 5-6 zł. Od chyba roku nie włożyłem w ten samochód więcej niż 100 zł w naprawy, które byłby inne niż eksploatacyjne. W wakacje robiłem przedni zawias, bo wybiły się gumy i końcówki drążków. Wcześniej długo długo nic.

PS. Mimo wszystko nie zamieniłbym tego samochodu na żaden inny. Chyba na prawdę jestem pasjonatem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że jestem tak wygimnastykowany :D Były momenty przedzawałowe, kiedy za żarówkę trzymałem nie wiem jak jednym palcem :D Mam nadzieję, że Tungsramy +90 zrekompensują mi to wszystko. Na wiosnę prawdopodobnie lampy pojadą do hidretrofit na czyszczenie i uszczelnienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, :good::mrgreen:

Ja pi#$%ole :wallbash: Żeby wyciągnąć alternator muszę podnieść silnik i go cofnąć ze 2 cm :dontknow::lol: Gdybym spotkał tego pajaca co to wymyślił zabiłbym go tym alternatorem.

A wiesz, że musisz po tym jechać ustawić zbieżność?

 

Haa...ja właśnie wymieniałem zarówki mijania i pozycyjne w MII... nie wiedziałem, że moja ręka może złamać się w tylu miejscach, a dłonie wyglądają jakbym się ciął od dzieciństwa.

Najłatwiej ściągnąć zderzak i wyjąć lampy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyjeżdżając do pracy nie zwolnił się hamulec ręczny, po chwili puścił ale parkując pod pracą z przyzwyczajenia zaciągnąłem go znowu :zly:

Po pracy czekało mnie odkręcanie koła i bicie kluczem po dźwigni.

Macie jakiś domowy sposób na takie dolegliwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.