Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Hehe... sprytnie ale akurat u trzech osób w tym samym dniu kupowałem i tam gdzie mam posta to po prostu jeszcze nie mam paczki,..

Paczka ( o ile to można tak nazwać) o którą mi chodzi juz do mnie doptarła, tylko zawartość baaardzo się różni względem tego co miało być.

U tego użytkownika akurat nie pisałem w temacie..

Po za tym mysle że jakoś to załatwi także na razie nie chce pisac nic publicznie.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyło to mało powiedziane. Kibel.

Miałem takiego sąsiada przez ścianę, z którym smarowaliśmy fury, mieliśmy miejsca postojowe niedaleko od siebie w podziemnym garażu, razem myliśmy, polerowaliśmy, piwko piliśmy w garażu, żartowaliśmy, no bardzo dobry kumpel, prawie jak rodzina. Klimat z nim był zawsze dobry. Miał poczucie humoru, dobry człowiek, nie złośliwy...

Wziął i umarł z niedzieli na poniedziałek, 36 lat. W piątek pogrzeb.

 

:wallbash::dontknow::cry:

 

Już nie posmaruje swojego Volvo... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejna dawka wk...wu ze strony sklepu Świat Kierowcy z Katowic w którym składałem reklamację :wallbash:

Okazało się, że moją reklamację z 3 listopada zarejestrowali w systemie serwisu dopiero 10 listopada, tydzień czasu zabrało im wstukanie w kompa kilku informacji. Z racji tego, że po drodze było święto to kurier dostarczył paczkę do serwisu 14 listopada.

Pierdzielone dwa tygodnie obsuwy !! :zly:

W dodatku po rozmowie z rzecznikiem konsumenta mogę im nagwizdać bo nie są stroną w reklamacji. :wallbash:

A pierdzieloną ładowarkę MUSZĘ im dosłać na swój koszt :dontknow:

 

ODRADZAM więc serdecznie zakupy w tym sklepie, bo wszystko jest fajnie do momentu zapłaty za towar a później... szkoda gadać

Ogólnie, łapy opadają !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biszkopt, zacząłem czytać i myślałem,że jakieś świństwo zrobił a tu... o kur.a ! Młody chłopak. A takie h..e co auta rysują gwożdziami chodzą i szlag ich nie trafi !

W takich chwilach naprawde do człowieka dochodzi, że trzeba doceniać to co się ma bo inni mają większe problemy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj godzinna 23 okolice deszczowej autostrady A4 gdzie jakiś szanowny kierowca w swojej gwieździe w124 combi, jechał beż tylnich świateł, nie dość że lało że wycieraczki nie nadążały to jedzie taki palant bez świateł, tyle dobrze że go zauważyłem :zly::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś jakiś popierdzielony dzień.

1- najpier wqurw z reklamacją,

2- spakowałem ładowarkę, zamawiam kuriera i nie mogę wydrukować listu przewozowego bo problem z płatnościami online.

3- a na koniec dzwoni kumpel, że miał stłuczkę w drodze do pracy i nie wie o której mnie zmieni..

:wallbash::dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webasto w Alhambrze '04 :/

 

Temperatura na wskaźniku pokazuje 90*

Dolny przewód jak i cała chłodnica jest zmina mimo przejechania ponad 30km, webasto nie wyłącza się pracuje cały czas. Czujnik webasto wymieniony na nowy bo wcześniej w ogóle nie działało. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webasto w Alhambrze '04 :/

 

Temperatura na wskaźniku pokazuje 90*

Dolny przewód jak i cała chłodnica jest zmina mimo przejechania ponad 30km, webasto nie wyłącza się pracuje cały czas. Czujnik webasto wymieniony na nowy bo wcześniej w ogóle nie działało. :dontknow:

 

W SGA ( Sharan Galaxy Alhambra ) po 00, webasto nie tylko działa do czasu osiągnięcia temperatury ale też potem żeby nagrzać wnętrze. - tzn pomóc silnikowi ..

 

To że działa - nie oznacza również że chodzi pełną parą bo moc piecyka się sama reguluje ( webasto ).

 

Nie mówię że u Ciebie jest sprawne wszystko, ale to że po 30km webasto chodzi nie oznacza że coś jest uszkodzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faraon3021, tylko kupując nową unikaj sklepu vat19 bo jaja sobie robią. Szczegóły na aw.pl Siwyjac chyba kojarzy co ?

Wczoraj kupiłem w NeonCup i dzisiaj wysłana kurierem. Jutro powinna dojść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biszkopt, Przykra sprawa... Dzisiejszy świat jest całkiem poje... Moja mama rok temu w niedziele śmiała się, bawiła na roczku swojego chrześniaka a na drugi dzień rano już nie żyła. Miała 46 lat... :( Chorowała całe życie ale lekarze wszyscy twierdzili, że jest zdrowa... Pół roku wcześniej miała operację więc miała wszystkie badania robione i zdrowa jak ryba. Akurat kurna... nie wierze już nikomu w nic, sam sobie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona zostawiła samochód na dworze na noc, wpadł jakiś zwierzak pod maskę pociął kable w silniku i całą matę wygłuszającą silnik pod maską :wallbash:

Znowu serwis i czas spędzony w ubezpieczalni.

Jak ja to kocham :wallbash::wallbash::wallbash::zly::zly::zly::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.