Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

mimo ze 3/4 parkingu jest puste

 

 

I?

 

Jak jedziesz o 3 w nocy i jest czerwone to jedziesz? Bo jest przecież mały ruch.

 

Ale spoko, pewnie Ci się strasznie spieszyło i dodatkowo nie możesz przejść 5 metrów dalej, z "normalnego" miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się oagrnąć moje autko po małym wypadku, wsiadam na pierwszą przejażdżkę i okazuje się, że jeszcze przednia szyba pękła na razie delikatnie jakieś 5 cm w prawym dolnym rogu akurat obok naklejki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie panewka powiedziała Puk puk puk... Akurat teraz jak mam 2 roboty jednocześnie i robię w cholere kilometrów... Chociaż miała prawo, jedynie 530tys bez otwierania silnika... Szukamy nowego autka a to idzie na części chyba ze ktoś kupi i wyremontuje bo reszta auta praktycznie idealna

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki, że co innego gruzowóz, a co innego zadbany samochód.

 

Natomiast co mnie wkurzyło, to to, że Maluch zaczął prychać, gasnąć i przerywać. Na szczęście po wymianie świec, filtra powietrza, filtra paliwa i czyszczeniu gaźnika problem powinien zniknąć. :) Mam zajęcie na piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, chętnie bym robił ale wtedy już swap wchodzi w grę, remont 1.8 nie ma sensu, a że i tak i tak chciałem zmienić na coupe to jest to idealna okazja to zrobić, a niech ktoś kupi za dobrą cenę i będzie miał auto na lata... Na ten moment zmieniony olej, opilkow sporo, dodany doktor i póki da radę musi jeździć. Wstyd mi że muszę coś takiego nalac ale może wytrzyma dwa tygodnie

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment zmieniony olej, opilkow sporo, dodany doktor i póki da radę musi jeździć. Wstyd mi że muszę coś takiego nalac ale może wytrzyma dwa tygodnie

 

Jako 'auto od pasjonata marki, świetna baza do projektu' pójdzie nim się obejrzysz. Tylko uprzedź nabywcę, że cena okazyjna, bo coś stuka w silniku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zakaz mycia auta na posesji u mojej babci na wsi. Matka ojciec babcia i ciotka podjęli wspólna decyzje, że nie mogę już więcej myć auta bo zanieczyszczam wody gruntowe. Dodam tylko że studnia znajduje się około 25 m od miejsca w którym myje auto a wodę ze studni używają tylko do podlewania ogrodu, aha wcześniej mówili że za blisko domu myje auto i im ściany podmywam. Nie będę się więcej rozpisywać z rodziną to tylko na zdjęciach ahh szkoda strzępić ryja :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]towi77[/ref], u mnie też mają z tym problem bo "brudze elewacje" a niestety jedyne miejsce na podwórku które jest zacienione to jest właśnie pod samym domem. No cóż, trzeba będzie kupić jakiś namiot ekspozycyjny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zakaz mycia auta na posesji u mojej babci na wsi. Matka ojciec babcia i ciotka podjęli wspólna decyzje, że nie mogę już więcej myć auta bo zanieczyszczam wody gruntowe. Dodam tylko że studnia znajduje się około 25 m od miejsca w którym myje auto a wodę ze studni używają tylko do podlewania ogrodu, aha wcześniej mówili że za blisko domu myje auto i im ściany podmywam. Nie będę się więcej rozpisywać z rodziną to tylko na zdjęciach ahh szkoda strzępić ryja :/

 

 

:shock: wow nieźle.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zanieczyszczam wody gruntowe

Ja jak jestem tylko u rodziców zawsze myję swoje i ich auto pod żywopłotem... zgadnij w którym miejscu żywopłot jest dwa razy okazalszy, dwa razy szybciej i bujniej rośnie - tam gdzie myję całą tą "toksyczną chemią", czy parę metrów dalej? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, w miejscu gdzie myję auto trawa rośnie jak oszalała...

Niemniej ludzie patrzą na nas jak na oszołomów, "po co się tak męczysz, na myjce szczotką przejedziesz, nałożysz wosk w płynie i jest czyściutkie"..

 

A mnie rano wkurzył mój kot, postanowił pobawić się w nocy silikonowym paskiem od zegarka...wrrrrr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zanieczyszczam wody gruntowe

Ja jak jestem tylko u rodziców zawsze myję swoje i ich auto pod żywopłotem... zgadnij w którym miejscu żywopłot jest dwa razy okazalszy, dwa razy szybciej i bujniej rośnie - tam gdzie myję całą tą "toksyczną chemią", czy parę metrów dalej? :D

Pytanie tylko czy chciałbyś jeść te bujniejsze roślinki :)

Zresztą to, czego zakazali koledze rodzice jest zabronione przez prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

673069 Zresztą to, czego zakazali koledze rodzice jest zabronione przez prawo.

 

Niekoniecznie. Wszystko zależy od ustaw danej gminy czy miasta. Z reguły jest tak, że "odpady" powinny być odprowadzane, albo zbierane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1476823272-600-x-338px-WP_20161018_19_15_59_Pro.jpg

 

1476822751-600-x-338px-WP_20161018_19_35_11_Pro.jpg

 

 

Mnie dziś wkurzył ten widok. Samochód umyłem, samochód przewietrzyłem po mieście (wyjazd do sklepu), samochód wprowadziłem do garażu i zatrzymując go w garażu zauważyłem pęknięcie szyby czołowej. Jak? Gdzie? Podczas mycie nie było tego, podczas jeżdżenia po mieście również nic. Przejeżdżając przez próg garażu? Samochód na seryjnym, pontonowym zawieszeniu, szyba wymieniana 2 lata temu (zużycie starej) i taki psikus..

 

Ktoś może zna markę tej szyby? Może to jakiś szajs? Szyba wymieniana w firmie Szybex..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.