Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Mamy wystawke na dzielnicy, i oczywiscie zlot szemranego, czytaj zlodziejskiego towarzystwa z calego regionu.

Wszystko co metalowe, lub nie przykrecone do czegos stabilnego, a ma minimalna wartosc, znika jak u Copperfielda.

Laza z roznym badziejewem, miedzy samochodami i rysuja co sie da. Dzicz. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelpp, Wyłudzacze danych osobowych dzwonią,musisz odebrać i nasłać im chu** chyba że jesteś w fazie gdzie najpierw dzwonią boty i po odebraniu nikt się nie odzywa. Do mnie dobry miesiąc się dobijali min 5x dziennie o różnych porach,na początku pani z "fundacji" która chce 30 zł na chore dziecko w zamian wyśle broszurkę do domu następni byli od zdrowego trybu życia,standardowo garnki bodajże Philipiak i ostatnio gotowanie z Okrasą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie sprzedaję. ale osobówkę. (Choć i tak już jest zaliczkowany i czeka na odbiór.) Bardziej obstawiałem jakiś wałek, bo nie sądzę, żeby ktoś aż z Rosji się tu tłukł po auto. Ale może i masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rok temu ojciec sprzedawał bmw e39 525tds. Klienci z Ukrainy byli o 5 rano pod domem na drugi dzień po publikacji ogłoszenia Bardzo przyjemni ludzie, zapłacili tyle ile był wystawiony, nawet nie chcieli negocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu już pisali o tym - to są z reguły oszuści, którzy mogą za pomocą powszechnie dostępnych aplikacji podszyć się pod jakikolwiek numer wybranego kraju (aplikacja tylko wysyła takie ID numeru niby dzwoniącego a może to być np Kowalski zza ściany). Niby chodzi o to, że oszuści zarabiają na otrzymywaniu połączeń przychodzących do ich numeracji (wyłudzając opłaty MTR).

Jedna prosta reguła tu wystarczy - którą sam stosuję - nie znam numeru/wygląda na podejrzanie długi itp, nie odbieram...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko dziś bo to już od jakiegoś czasu czytam o tych "dramatycznych" apelach Kory w sprawie kosztów leczenia.

 

http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,197 ... Czolka3Img

 

Tantiemy, wynagrodzenie za udział w MBTM itp, itd a Kora mówi, że jej nie stać. Jak nie stać to zawsze można kredyt wziąć lub sprzedać część majątku.Ja wiem, że wzorem polityków, większość celebrytów także traktuje społeczeństwo jak bandę debili no ale bez przesady.

Powrotu do zdrowia szczerze życzę Korze ale z takim apelem osiągnęła szczyt hipokryzji i kompletną kpinę z ludzi, których FAKTYCZNIE nie stać na leczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczta zgubiła moją paczkę która była wysłana Pocztex48,sprzedawca wczoraj wysłał nową,wszystko fajnie sprawdzam w systemie a tam że przesyłka dostarczona u mnie jej nie ma sąsiedzi twierdzą że też u nich nie było kuriera :wallbash:

 

Dodane po 40 minutach 9 sekundach:

Znalazła się była kilka domów dalej,kurier ułatwił sobie zadanie i zostawił kilka paczek u jednej osoby która teraz chodzi i rozdaje je adresatom :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielek., nie możesz tego zgłosić do centrali danej firmy kurierskiej?Przecież takiemu burakowi to tylko do d**y nakopać.

 

Planuje to zrobić,obawiam się jednak że prawo do reklamacji przysługuje klientowi czyli w tym wypadku nadawcy :thumbdown: Postaram się jednak zapoznać z tematem i jak najbardziej zgłoszę skargę na kuriera bo nie dość że dostarcza nie właściwym osobą przesyłki to jeszcze kłamie że nie odbierałem telefonu. Cyrk normalnie co się dzieje na poczcie,przesyłki z Chin bez problemu do mnie dochodziły a tu jest problem z przesyłkami krajowymi. Dobrze że są jeszcze paczkomaty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielek., ja czekam aż w poczcie sie obudzą. Dostałem awizo z odbiorem dnia następnego. Pojechałem jednak wieczorem, bo zawsze wieczorem już wszystko mieli. Wiedziałem, że list już będzie, bo listonosz u mnie chodzi do południa. Więc pojechałem 20 minut przed zamknięciem poczty, a Pani sie nawet nie chciało sprawdzić czy już jest. Następnego dnia inna Pani była bardzo zdziwiona sytuacją. Szkoda, że nie ma listomatów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga w pocztexie też nic nie pomoże. U mnie kurier wystawił awizo chociaż nie dzwonił, a pół dnia patrzyłem na drzwi aż ktoś wejdzie do domu. Zadzwoniłem na infolinię i podobno się pomylił czy coś, ale Pani miała zrobić wszystko żeby kurier zdążył dostarczyć przed końcem dnia. To był sylwester i oczywiście paczka doszła po nowym roku. Niby dostał upomnienie, chociaż patrząc na ich sposób dostarczania paczek to może dostał nagrodę za kolejnego niezadowolonego klienta, nie wiem jak oni tam działają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zaliczyłem dzika, tym razem dużego... Ręce mi opadają, jutro zobaczę straty i znowu szukanie części. Na pewno grill dostał, bo tam gdzie mam nerki jest cały wgniecione do środka, nie wiem czy pas przedni też nie dostał, prawa lampa się trochę cofnęła do środka. Ehhh, e36 to moje oczko w głowie, dbam o nie jak tylko się da, a tu takie coś... i to znowu. :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.