Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

buka, mam to samo, ale po przeczytaniu instrukcji wychodzi na to, że przed wrzuceniem wstecznego trzeba chwilę potrzymać sprzęgło i tyle. O ile się nie mylę były jakieś powiązania jeśli chodzi o skrzynie biegów pomiędzy Oplem i Alfą Romeo, co może skutkować podobnym działaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto świeże z 2008r, ale jak wrzucę najpierw 1 a,potem wsteczny to bez zgrzytów. Tak samo jak poczekam kilka sekund z wciśnięty sprzęgłem i dopiero potem wsteczny.

 

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

 

Jak świeże?

2008?

 

To Geno by CI policzył ile ma lat

1. 2008

2. 2009

3. 2010

4. 2011

5. 2012

6. 2013

7. 2014

8. 2015

 

8 lat kolego. Stara fura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu się zamierzałem z zakupem czegoś od Gyeona.. wreszcie padło na CanCoat.

Ostatnio podziały mi się pewne cuda na masce.. to trzeba było 2 stopniowo ją ogarnąć, i tak mnie skusiło a niech trochę CanCoata zmarnuję i spróbuję na maskę zanim na całe auto pójdzie finish i Can.

 

No to na masce Prep > CanCoat i kuniec, "psikacz" nie działa, tzn nie da się wcisnąć .. jak wciskam z całej siły to coś tam cieknie .. ( tak wersja "najnowsza" .. ) :zly::evil::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka z wahaczami przy aucie dzisiaj. O ile śruby się odkręciły bez problemów to z jednym sworzniem wahacza walczyłem 1,5h zanim wyskoczył ze zwrotnicy. Oczywiście było za łatwo i przy okazji wyciągnął krzyżak z kielicha :zly: Druga strona ogarnięta w 30min bez problemów i jak tu się nie wkurzyć :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kosili na osiedlu trawę....Niby samochód osłonili ,,,szkoda tylko że trawę miałem nawet na dachu...masakra jakaś :wallbash: Najgorsze to że wszystkie parkingi dookoła trawników i nie ma gdzie uciec z autem a Panowie nie bardzo się tym przejmują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już osłaniają to niech osłaniają a nie wszystkie auta w trawie...Kiedyś gościu kosił u rodziny pod blokiem i było słychać odbijające się kamyczki od karoserii bo osłone trzymają pół metra nad autem.

Wystarczyło napisać jakieś zawiadomienie że w dniu tym i tym będzie koszenie trawy itp. to niektórzy zaparkowaliby na osiedlu obok i po problemie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.