Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło 2


Rekomendowane odpowiedzi

Takie najprostsze e60 kazdy rolnik moze kupic teraz od 25k,glupie e39 w dobrym stanie potrafi wiecej kosztowac :)

 

ale nie ma co sie oszukiwac - to jest skarbonka.

 

Tych za 40k tez od narebania,mozna przebierac dowolnie w kolorze i braku wyposazenia,to jest najlepsze w tym modelu - obojetne czy masz e60 za 30k z 2003 r czy za 100k z 2009r jadac nikt nie pozna,a to dwa inne samochody :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktory i Mecenasy sie poprzesiadały do nowszych modeli to se teraz normalni ludzie mogo poczuc jak to jest jezdzić BMW i jak to jest krecic tym slawnym pokrentlem od nawigacji co to takie skomplikwane mialo byc. U mnie sie kreci dobrze, letko tak, tylko ja nic nie rozumie w obcym jezyku. Dobrze, ze radio po niemiecku i amerykansku tak samo jak w naszym jezyki sie pisze to se muzyki moge posuchac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj czyszczenie środka łącznie z szybami oraz odgrzybianie klimatyzacji nowy filtr. Myślę fajnie świeży zapach czystość. Dzisiaj kolega mnie prosi żebym kupił 60butelek piwa. Oki no problem. Tylko że kartonów nie mieli. Więc ułożone ładnie w aucie. 200m przed celem Pani z pasa w lewo chciała skręcić w lewo więc ostre hamowanie i 1000ml piwa czyli 2 szt poszłyy w dywaniki i okolice.... a miało być tak pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem tylne tuleje przedniego wahacza i nowe wprasowałem do konsoli tak jak były stare założone, jednak coś mi nie pasowało. Wujek gugle mówi, że faktycznie mają być obrócone o 90stopni :/ To znaczy, że ostatnim razem debile z warsztatu za rogiem źle mi założyli. Znowu muszę powyciągać wahacze i tuleje :thumbdown: Chcesz mieć dobrze, zrób to sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem komputer na olx, pisze mi gościu że na 100% go bierze tylko żebym poczekał tydzień i nagle jak ma przelew robić to okazuje się że jednak rezygnuje :wallbash::zly:

 

W necie nic nie jest na 100% dopóki nie masz $$ na koncie.

 

A w temacie, hm, praca :thumbdown::thumbdown::thumbdown: Ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem komputer na olx, pisze mi gościu że na 100% go bierze tylko żebym poczekał tydzień i nagle jak ma przelew robić to okazuje się że jednak rezygnuje :wallbash::zly:

 

To i tak lepiej niż moja znajoma która sprzedała laptop wart ~700zł za 2000zł do Nigerii i zadzwoniła do mnie cała w skowronkach żeby się pochwalić. Całe szczęście, że po mojej interwencji na poczcie paczka do niej wróciła. Nigdy bym się nie spodziewał, że wykształcony człowiek może dać się tak nabrać. Widocznie coś w tym jest, że wykształcenie nie zawsze świadczy o inteligencji. Swoją drogą, że ktoś się jeszcze na to nabiera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.