Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

zmienię olej filtry
A po co? Ktoś Ci za to dopłaci? A z drugiej strony (jako kupujący) - zaufałbyś gdyby ktoś powiedział Ci że zmienił olej i

filtry? Faktury to wiesz :)

Po to, że tym autem jeżdżę dopóki się nie sprzeda, o 300zł nie zbiednieję, a sumienie spokojne ;) Rachunek dorzucę oczywiście do auta, jeśli kupujący zechce to zmieni olej jeszcze raz.

Dobrze podejście, ja do swoje Astry przez 3 lata włożyłem ze wszystkim ponad 12 tysięcy, a jak chciałem ją sprzedać za 12 tysięcy, to dla większości "Polaczków" to za dużo za 13 letnią zadbaną Astrę. Jak dzwonili to mówili, że taką samą mogą mieć za 8 tysięcy ;). Auto zostaje u mnie tak długo jak tylko to możliwe, bo za darmo nie oddam ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wlaśnie nie, bo wydech jest na drugiej 540iA która jest do sprzedania. Najlepsze jest to że jak ją kupowałem to nie miałem pojęcia jaki rarytas tam siedzi;)

 

31 sty 2015, o 13:43

 

Wlaśnie nie, bo wydech jest na drugiej 540iA która jest do sprzedania. Najlepsze jest to że jak ją kupowałem to nie miałem pojęcia jaki rarytas tam siedzi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slovak [THUMBS UP SIGN] może będziesz miał szczęście i klient sam się zgłosi jak w przypadku mojej byłej VB. Bez negocjacji ceny, a w zamian siedmioletnia historia.

Tapnięto z Lumki 920

Wątpię w to, większość woli kupić taniej i samemu się przekonać ile trzeba włożyć w samochód, aby jeździł bezawaryjnie.

 

Mój ranny wyjazd, 20cm śniegu przez 4 godziny ;).

 

IMG_20150131_072232_zpsjwfoyfza.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć,mam go od paru godzin. Na pewno jutro będę miał innego soft-a,bo zawsze mam obciętego,żeby telefon nie mulił.

 

PS. Na pewno dużym plusem,jak dla mnie jest eko-skóra na tylnej klapce - w porównaniu do S3 w ogóle nie wyślizguję się z dłoni,mimo tego że jest większy i ciężej sięgnąć palcem na górę wyświetlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the_rahzel najlepsze w tej tylnej klapce jest to, że się nie rysuje, wiadomo jakby prze orać telefonem po cygańskim żużlu to pewnie by się porysowała. Od normalnego użytkowania nie. Druga sprawa to kup sobie szkło hartowane na ekran (jak chcesz mogę skombinować, bo mam tanie dojścia). A softu nie aktualizuj do androida 5.0 bo dostaniesz szału, mój zaczął zauważalnie gorzej pracować, w sensie wolniej i się dziwne rzeczy dzieją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne.Mój lg g3 na 5.0 lollipopie lata jak szatan.Kolega w pracy ma s4 i też narzeka na wydajność a nawet lolipopa nie ma tylko kitkata.Siotrzeniec ma s3 i tu sie nie wypowiem.Wydaje mi się że problemem nie jest android tylko sprzęt a właściwie brand i soft samsunga jest jakiś nie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w nowszych Galaxy, ale możliwe, że jest jak u mnie w "dwójce". Jednym KitKat działa fajnie, inni klną. Najprawdopodobniej spowodowane jest nie jednakowymi bebechami. Niby np. procesor ten sam, ale może być (nie pamiętam dokładnie jak to się nazywa) innej kategorii (jest ich chyba 5). Sprawdzałem i moja sztuka jest w połowie tej skali i działa całkiem całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A softu nie aktualizuj do androida 5.0 bo dostaniesz szału

 

 

Ale ja mam soft-a robionego na zamówienie... ;) Szwagier jest informatykiem i bawi się w takie rzeczy...na każdym Galaxy jaki miałem(S,SII i SIII) miałem jego soft-y i różnica jest KOLOSALNA.Wywala wszystkie te bajery których na pewno używać nie będę przez co telefon jest odciążony...

 

PS.Masz dojścia na wszystkie akcesoria telefoniczne? Pytam,bo zastanawiam się na ładowarką indukcyjną żeby po jakimś czasie nie urwać i nie zgubić tej klapki... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.