Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

podwyrzka

opijasz? 8-)

:oops:

delikatnie tak :mrgreen:

 

To bardzo ładnie się złożyło, na słownik języka polskiego jak znalazł. :evil:

 

Byłem więcej jak pewien, że nikt tego nie puści płazem :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypad na tor Poznań, ten Mercedes - jeden z piękniejszych dźwięków silnika. Zaliczona przejażdzka w/w lambo, po pracy jestem wykończony ale warto było :) Jestem na nogach odo 7.00 w piatek, wróciliśmy w niedzielę o 2.00. Właśnie wstałem :E

 

2014_07_05_08_57_26.jpg

2014_07_05_13_46_08.jpg

2014_07_05_08_51_26.jpg

2014_07_05_13_45_46.jpg

2014_07_05_06_19_55.jpg

2014_07_05_08_51_34.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem, pracuję w grupie etna (do którego należy autoprezent.pl vel onyxcar.pl) - specjalizujemy się w audi r8/ferrari 430/nissan gtr/lamborghini gallardo. Moim zdaniem warto. Cokolwiek wybierzesz - będziesz zadowolony, emocje niezapomniane tylko nie bierz 1 okrążenia bo np. na torze Poznań nie doświadczysz długiej prostej i dohamowania. Osobiście uważam że 2 okrążenia to minimum, a człowiek chce tylko więcej i więcej. Ja zostałem przewieziony przez Krystiana Korzeniowskiego lambo i powiem że dopiero w trzecim zakręcie zastanawiałem się czy się posikałem czy jestem mokry z potu :) Drugie okrążenie zniosłem okej :) Jeśli chodzi o atmosferę - jest świetna, super ludzie, z każdym pogadasz na lajcie, każdy przyjeżdza się bawić i bez spiny. Jeśli chodzi o samochody, które widziałem, które ma w swojej ofercie Devil Cars - KTMY i Ariel Atom to są mega zabawki, zamiatają wszystko chociaż dźwięk niezbyt ciekawy. Na torze możesz kupić/dokupić sobie okrążenia, czy to jako kierowca czy jako pasażer. Na Poznaniu znacznie ciekawsza jest główna pętla (ta gokartowa, jest do godziny 11:00 otwarta, a resztę dnia jeżdzą wszyscy na głównej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.