Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak na szybko. Biznesy z Norwegami sie robi jak z dziecmi ale w koncu doszla jedna z 2 maszyn ;)

Czekalem na to jakies hmm, nie wiem ile lat :)

 

dsc03246_1.jpg

 

dsc03247_1.jpg

 

dsc03248_1.jpg

 

dsc03249_1.jpg

 

dsc03250_1.jpg

 

Moja pani trenuje (nie zajoba) i ma jakos ostatnio slaby wzrok. Ale po prezentacji tego sprzetu wiedzialem ze jej sie spodoba. Gorzej z dostepnoscia ale dalem rade. Wiec teraz w nocy musialem go rozkminic zeby lipy w wigilje nie bylo ze nie umiem. Wiec RTFM :P Bo ona napewno bedzie potrzebowala pomocy :-]

Ale sie udalo jest w domu, teraz trzeba schowac :evil:

 

untitled2_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu jeżdzę merivą i nie mogę pojąć ja ten samochód w 2003 roku mógł kosztować 75.000zł :D Skrzynia biegów jak patykiem w nie powiem czym, silnik strasznie wyje, ledwo się rozpędza i przy 60 domaga się 5tego biegu bo inaczej świdruje uszy. Mój rekord prędkości to 110 dalej to strach :dontknow: fiesta niby miała 40KM mniej, ale wszystko jakoś lepiej grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze do wtorku się męczę w pracy i również dopiero 07.01.2015 wracam do roboty.

Dziś jeszcze prezesi się wykazali i na zebraniu podsumowującym tydzień pracy rozdali po tablecie Tab3 lite 7" (szkoda że nie ma modemu 3G, tylko wifi) ale "darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem na małe doppio i przy okazji :kox::kox::kox:

 

IMG_0483.jpg

 

IMG_0485.jpg

 

IMG_0486.jpg

 

Uczucia dość mieszane. Na pewno jako całość na żywo robi o wiele lepsze wrażenie niż na zdjęciach. Tył był zasłonięty, może to i lepiej :mrgreen: Do zmiany felgi, bo te wyglądają jak podróba BBSów do germana. Środek też różnie, kiera, fotele, kubatura, pozycja, miód. Trochę nie podoba mi się to coś na środku ( taczpad ) plus mała dźwignia skrzyni plus jakieś morze średnio urokliwego plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wiem 8-) Wam się nie podoba, mnie tak :P Poszukam czy nie mam zdjęć żółtego. Jedyny problem moim zdaniem polega na tym, że auto jest za drogie.. W pełnej opcji chyba pod 9 z przodu, o jakieś 200 za dużo.. Za tą kasę kupiłbym GT3. Obejrzyjcie test Chrisa Harrisa, on podniecony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.